آیا لباس شما نیاز به خشکشویی دارد ؟

آیا لباس شما نیاز به خشکشویی دارد ؟

 

آیا لباس شما نیاز به خشکشویی دارد ؟ مسلما تمامی لباس هایی که از آن ها استفاده می کنید نیاز به خشکشویی ندارند . شما با خواندن این مطلب می توانید تصمصمی بگیرید که کدام لباس هایتان را خشکشویی نمایید .

خشکشویی چیست ؟ در روش خشکشویی با استفاده از مواد شیمیایی و بخار اب فرآبند تیمز کردن لباس های شما انجام می شود و به دلیل عدم استفاده از آب و صابون کمترین صدمه به لباس های شما وارد خواهد شد . به همین دلیل است که بسیاری از مردم از خدمات خشکشویی استفاده می نمایند و روز به روز نیز با افزایش آگاهی مردم در این زمینه استفاده از خدمات خشکشویی گسترش پیدا کرده است .

برای استفاده از خدمات خشکشویی و شستشو لباس به موارد زیر توجه نمایید :

۱ – بر چسب های لباستان را بخوانید :

اگر دقت کرده باشید اکثر لباس هایی که از آن استفاده می کنید دارای برچسب هایی هستند که در آن نحو شستشو لباس شرح داده شده است . پس به این نکته دقت کنید که بهترین روش برای شستشوی لباس با توجه به جنس آن بر روی برچسب آن ذکر شده است .

۲ – جنس پارپه را در نظر بگیرید :

در صورتیکه اطلاعات کافی بر روی برچسب لباس موجود نباشد باید با توجه به جنس پارچه روش مناسب را انتخاب کنید .

۳ – شستشو در خانه :

برای شستشو لباس ها در خانه می توانید از ماشین های لباس شویی استفاده نمایید اما استفاده از روش دستی باعث می شود که صدمه کمتری به لباس شما وارد شود .

به طور کلی می توانید برای لباس های زیر از خدمات خشکشویی استفاده نمایید :

۱ – پارچه های مخمل و ابریشمی

۲ – لباس های رسمی , شب و مجلسی

۳ – لباس هایی که گیپودوزی و گلدوزی شده اند .

۴ – کت و شلوار و لباس های پشمی

برای جلوگیری از مشکلات برای لباس هایتان می توانید همین اکنون خدمات خشکشویی خود را از طریق وب سایت زوشور  و اپلیکیشن Android و Ios زودشور ثبت نمایید تا با بهترین کیفیت لباس های شما خشکشویی شوند .

 

بدون هیچ نظری

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن