از بین بردن رنگ زرد حاصل از تعرق لباس

از بین بردن رنگ زرد حاصل از تعرق لباس

از بین بردن رنگ زرد حاصل از تعرق لباس

از بین بردن رنگ زرد حاصل از تعرق لباس همواره یکی از دغدغه های خانم ها و آقایون می باشد که به لباس های خود اهمیت می دهند . تعریق زیاد و بیش از حد یا در اصطلاح hyperhydrosis مشکلی است که فرد بدون دلیل یا تحت شرایط خاص مدام در حال عرق کردن میباشد . این تعریق که عمدتاً از ناحیه زیربغل رخ میدهد باعث شده تا ناحیه زیربغل لباس بمرور زمان تغییر رنگ دهد . علت این تغییر رنگ خود عرق نیست بلکه واکنش خوشبوکننده ها ، دئودورانتها و یا مام ها با عرق بدن میباشد .

برای حل این مشکل متخصصین زودشور اینبار هم فرمول سری خودشان را در اختیارتان خواهند گذاشت :

برای اینکار راههای بسیاری وجود دارد ، ما به شما راحترین و بهترین راه را پیشنهاد میکنیم : جوش شیرین ، دشمن لکه و بوی نامتبوع !

۴ قاشق جوش شیرین را با یک چهارم لیوان آب یا سرکه سفید مخلوط کنید تا حالتی خمیری شکل پیدا کند . سپس این خمیر را با فرچه یا برس در محل لکه خوب بمالید و بمدت ۴۵ دقیقه بگذارید بماند . سپس لباس را با آبسرد کامل شسته و خشک نمایید .

متخصصین زودشور نیز برای این قبیل لکه ها از دستگاه های مدرن و محلول هایی از مشتقات پراکسید هیدروژن استفاده میکند .

برای از بین بردن رنگ زرد حاصل از تعرق لباس تنها کافی است که از طریق اپلیکشین و وب سایت زودشور سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید تا لباس های شما با بهترین کیفیت ممکن خشکشویی شوند و تحویل شما داده شوند .

برای دانلود اپلیکیشن تنها کافی است که بر دانلود اپلیکیشن Android و Ios کلیک نمایید تا به صفحه دانلود اپلیکیشن مربوطه هدایت شود و سپس از از طریق اپلیکیشن سفارش خود را ثبت نمایید .