پیشاپیش سال ۱۳۹۷ بر شما عزیزان مبارک باد

تبریک سال 1397

پیشاپیش سال ۱۳۹۷ بر شما عزیزان مبارک باد

تقریبا یک سال از مشاهده‌ی مصاحبه مدیرعامل الوپیک یکی از استارت‌آپ‌های موفق در حوزه‌ی حمل و نقل می‌گذرد. در آن مصاحبه ایشان اعلام کرده بودند: در ایام نزدیک عید با وجود سیل عظیم درخواست ها به دلیل عدم وجود سفیر برای خدمت رسانی امکان سرویس دهی را نداریم، این مسئله دغدغه‌ای جدی برای آنها شده بود و حالا امسال زودشور با این دغدغه مواجه شده است.
ما خوشحالیم که در اولین عید کاری می‌توانیم بگوییم به دلیل استقبال گسترده و بی‌نظیر شما عزیزان از خدمات خشکشویی آنلاین زودشور، علی رغم میل باطنیِ تک تک اعضای زودشور و تلاش ۱۵ ساعته‌ی آنها به صورت شبانه روزی، متاسفانه امکان سرویس‌دهی جدید از تاریخ ۲۶ اسفند ماه تا شروع سال جدید به شما عزیزان را نداریم، زیرا تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات با کیفیت و بموقع به مشتریانی که در روزهای گذشته سفارش خود را ثبت کرده اند گذاشته‌ایم.

ممکن است که در این حین با توجه به ترافیک کاری زیاد، کم و کاستی‌هایی از طرف زودشور وجود داشته باشد که از صمیم قبل از تک‌تک مشتریان پوزش میطلبیم.
امیدواریم در سال آینده زودشور به قدری سرویس خود را گسترش دهد تا با استخدام و تربیت کارکنان بیشتر و استفاده از خشکشویی‌های معتبر دیگر بتواند خدمات خود را بیش از پیش توسعه داده و با ارائه‌ سرویسی با کیفیت‌تر، سریع‌تر و گسترده‌تر رضایت کامل شما عزیزان راکسب نموده و شما را به عنوان مشتری دائمی خود حفظ نماید.

زودشور موفقیت خود را مدیون تک تک مشتریانی می باشد که با اعتماد به خدمات ما تاثیر فراوانی بر پیشرفت روزافزون ماداشته‌اند.

پیشاپیش سال ۱۳۹۷ بر شما عزیزان مبارک باد.

به امید سالی پر از موفقیت و پیشرفت برای شما عزیزان زودشوری