توافق نامه

فصل اول : تعاریف

خریدار : خريدار کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريد و یا ثبت سفارش و پرداخت هزينه خدمات مي نمايد .

سرویس : خدمات خشکشویی , شست و شو , اتو بخار ، رنگرزی ، ترمیم و تعمیر و هر خدماتی که توسط سایت ارایه می شود .

تعرفه : فهرست کامل سرويس هاي قابل ارائه همراه با ويژگي ها ومحدوديتها وقيمتها به نحوي که خريدارکاملا آگاه گردد.

کاربر وب سايت و اپلیکیشن : کليه اشخاصي که از سراسر دنيا وب سايت خريدار را مشاهده و یا از اپلیکیشن استفاده می نمایند .

 

فصل دوم :

هويت خريدار : خريدار شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و سرويسهاي خريداري شده تحت حساب وي مديريت مي شود .

 

فصل سوم خدمات :

سفارش دهنده موظف است در صورت وجود لکه ، خرابی ، پارگی ویا هرگونه اطلاعات در مورد نحوه شستشو و یا اتو در مورد لباس خود تیم فنی زوشور را مطلع سازد در غیر این صورت زودشور مسئولیتی در قبال رفع شدن لکه ها و بوجود آمدن هرگونه خرابی نخواهد داشت .

مسئولیت اشیایی که در داخل لباس ها به جای مانده است بر عهده خریدار می باشد و زودشور مسئولیتی در قبال گم شدن اشیا به جای مانده در البسه ندارد و مشتری باید قبل از تحویل لباس تیم زودشور را مطلع سازد .

 

فصل چهارم : نحوه ارتباط طرفين با هم

خریدار موظف است در هنگام سفارش از طریق وب سایت و اپلیکیشن اقدام به ثبت ایمیل , شماره تلفن همراه و آدرس خود و همچنین نحوه آشنایی با این سرویس ، نماید .

شرکت نیز موظف است تنها با شماره درج شده در پرتال تماس تلفنی بر قرار و از آدرس درج شده در پرتال اقدام به دریافت و تحویل البسه نماید . در صورتی که شرکت موفق به برقراری تماس با خریدار نشود ، چند بار در طی روز اقدام به برقراری تماس مجدد می کند ، در صورتی که باز هم موفق به برقراری تماس با خریدار نشود سفارش خریدار را لغو میکند .

 

فصل پنجم : تحويل و دریافت خدمات

 دریافت خدمات : پس از سفارش از طریق وب سایت و اپلیکیشن شرکت موظف است با سفارش دهنده  تماس بگیرد تا با مشخص نمودن زمان دریافت لباس به آدرس درج شده در پرتال مراجعه نماید . در صورتی که راننده در زمان تعیین شده  به آدرس ثبت شده توسط خریدار مراجعه کرده و خریدار برای تحویل حضور نداشته باشد ، زمان دریافت مجدد با هماهنگی به ۲۴ ساعت بعد موکول خواهد شد و برای مراجعه مجدد هزینه ۷ هزار تومان به هزینه مشتری بابت این ناهماهنگی افزوده خواهد شد

تحویل خدمات : پس از فرآیند خشکشویی شرکت موظف است از طریق شماره تماس با مشتری تماس برقرار نماید و با مشخص نمودن زمات تحویل , البسه مشتریان را تحویل دهد . در صورتی که راننده در زمان تعیین شده توسط مشتری به آدرس ثبت شده  مراجعه کرده و مشتری برای دریافت حضور نداشته باشد ، زمان تحویل مجدد به حداقل ۲۴ ساعت بعد موکول خواهد شد و برای مراجعه مجدد هزینه ۷ هزار تومان به هزینه مشتری بابت این ناهماهنگی افزوده خواهد شد

 مدت انجام خدمات : شرکت موظف است لباس های خریدار را ۴۸ ساعت کاری ، پس از دریافت ، به مشتری تحویل دهد .

تبصره : این زمان ، در مورد برخی سفارشات نظیر پتو و لحاف و کاپشن پر و لباسهای خاص ، بیشتر میباشد . خریدار متواند زمان مورد نیاز برای انجام سرویس را از شرکت بپرسد .

 

فصل ششم : هزینه ها و نحوه پرداخت :

تمامی قیمت های مندرج شده در سایت بر اساس نرخ اتحادیه خشکشویی تهران می باشد .

قیمت های درج شده در سایت برای لباس های ساده و معمولی می باشد و در صورت عدم تطابق با خدمت درج شده در سایت و اپلیکیشن , زودشور موظف است که با خریدار تماس گرفته و با شرح خدماتی که باید بر روی لباس صورت گیرد و هزینه آن را به مشتری اعلام نماید و در صورت تایید مشتری خدمات را انجام دهد .

پرداخت وجه به شرکت از طریق پرداخت نقدی در هنگام تحویل , پراخت از طریق کارتخوان در هنگام تحویل و یا پرداخت نقدی به هنگام سفارش از طریق درگاه بانکی می باشد .

در صورت تقاضای مشتری برای ارایه فاکتور از طرف شرکت , شرکت موظف است که فاکتور نهایی را به مشتری ارایه دهد در غیر این صورت فاکتور به صورت الکترونیکی برای مشتری در پورتال یا توسط پیامک ارسال می شود .

 

فصل هفتم : امنيت و محرمانگي

شرکت مسئوليتي نسبت به در اختيار گرفتن کلمه عبور سرويسهاي خريدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

شرکت موظف به رعايت محرمانگي کليه داده ها و نرم افزارهاي موجود در سرويس خريدار مي باشد و همچنين آنرا در اختيار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن