ارایه خدمات رایگان زودشور به غرفه داران الکام استارز ۹۷

الکام استارز یکی از مهم ترین رویدادهای اکو سیستم استارت آپی است که بسیاری از استارت آپ های سعی در ارایه و معرفی هر چه بهتر خود در این گردهمایی استارت آپی را دارند.

زودشور در الکام استارز ۹۷ در نظر دارد تا برای غرفه داران در الکام استارز ۹۷ خدمات رایگانی را ارائه دهد. شرکت کننده های عزیز می توانند از تاریخ ششم تا هشتم مرداد ماه با مراجعه به غرفه زودشور در سالن ۱۰ و ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن زودشور خدمات خشکشویی لباس های خود را سفارش دهند تا همان روز لباس های آن ها دریافت و در روز آینده قبل از شروع نمایشگاه لباس های تحویل داده شود.

 

لباس های ارایه شده با توجه به نوع خدمات در بگ های جداگانه ای قرار می گیرد و پس از ثبت لیبل بر روی بگ ها لباس ها به خشکشویی رفته و خدمات خشکشویی بر روی آن صورت می گیرد و در بسته بندی مخصوص روز آینده در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

 

دقت داشته باشید هر غرفه دار موظف است از ۳۰ دقیقه قبل از پایان زمان نمایشگاه تا ۳۰ دقیقه بعد از پایان لباس های خود را به ما ارائه داده و پس از دریافت رسید روز بعد با در دست داشتن رسید مربوطه به غرفه مراجعه کرده و لباس خود را دریافت نماید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس :

۲۲۹۶۳۱۰۰

1نظر
  • Posted at ۷:۲۴ ب.ظ, خرداد ۱۱, ۱۳۹۸

    سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.دست گلتون درد نکنه

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن