شستشوی شلوار جین

شستشوی شلوار جین

شاید برای شما نیز عجیب باشد که بزرگان صنعت پوشاک به اشخاصی از شلوار جین استفاده می کنند توصیه می کنند که از شستشوی شلوار جین خودداری کنند. برای مثال می توانیم به توصیه یکی از بنیان گذاران شرکت levi’s در این مورد توجه کنیم. آقای چیپ برگ در یکی از مصاحبه های خود می گوید که شلوار جین نباید شسته شود و برای آن دلایل زیر را ذکر می کند.

او می گوید که بسیاری از مشتریان لباس های ما در ذهنشان حک شده که بعد از مدتی لباس های جینشان را باید با لباسشویی بشویند اما این باور غلط است زمانی باید لباس جین شسته شود که چرک و کثیفی آن باید به قدری باشد که قابل شستشو نباشد.

توصیه او این است که باید لک ها و کثیفی های لباس های جین باید به صورت موضعی و در همان نقطه پاک نمود.

اما توصیه زودشور به شما برای شستشوی شلوار جین :

 

استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین زودشور برای شستشوی شلوار جین, خشکشویی های طرف قرار داد با زودشور از بهترین های خشکشویی تهران می باشند که به دلیل اینکه در فرآیند خشکشویی از آب استفاده نمی شود به بافت لباس صدمه وارد نمی شود و می توانید تعداد دفعاتی که از لباس استفاده نمایید را افزایش دهید.

تنها کافی است که سفارش خدمات  خود را از طریق وبسایت زودشور و اپلیکیشن Android و IOS زودشور ثبت کرده و از کلیه خدمات خشکشویی بدون مراجعه حضوری و با حمل و نقل رایگان استفاده نمایید.

 

دانلود اپلیکیشن های Android و IOS

 

خشکشویی آنلاین زودشور

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین زودشور

1نظر
  • Posted at ۷:۵۴ ب.ظ, آبان ۱۴, ۱۳۹۶

    من از خدمات زودشور استفاده کردم و بسیار راضی هستم، برای این تیم آرزوی موفقیت دارم

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن