شستشو کراوات

شستشو کراوات

شستشو کراوات

شستشو کراوات :

کروات شاید به ظاهر پارچه باریک و کوچکی باشد اما نقش مهمی دارد و بسیار مورد توجه میباشد ، چرا که وقتی شما بعنوان مثال یک کت و شلوار تیره را با یک کراوات روشن میپوشید ، حواس ها در وهله اول معطوف کراوات شما میشود نه کت و شلوار شما ، به همین دلیل تمیزی کراواتی که استفاده میکنید بسیار هائز اهمیت است .

کراوات ها معمولاً از جنس ابریشم میباشند و ابریشم نیز پارچه ایست که با هر چیزی حتی آب بسرعت لک میشود . همچنین پارچه ای نیست که بتوان آنرا براحتی شست و اتو کرد و بسیار آسیب پذیر است .

متخصصین زودشور ابتدا در صورت نیاز کراوات های ابریشمی را با تتراکلرید کربن و یا با پودر تالکوم لکه بری میکنند سپس با محلول مخصوص آنرا خشکشویی میکنند .

برای از بین بردن چروک های کراوات بسیار مهم است که آنرا اتو نکنید ویا زیر پرس نگذارید چرا که آستر آن فشرده شده و لبه های گرد کراوات از بین رفته و شکل ظاهری خود را از دست میدهد و همچنین برق ابریشم از بین میرود .

متخصصین زودشور بوسیله بخار کفی دستگاه پرس ( و بدون پرس کردن) چروک های کراوات را از بین میبرند و کراوات شما را با بسته بندی ویژه تقدیم شما میکنند .

دیگر نگران شستشو کراوات خود نباشید .

 

برای سفارش شستشو کراوات خود می توانید هم اکنون سفارش خود را از طریق وب سایت زودشور و اپلیکیشن Android و Ios ثبت نمایید تا از خدمات زودشور استفاده نمایید .

دقت داشته باشید که کراوات های ابریشمی را همیشه آویزان کنید و پس از استفاده گره آنرا باز نمایید .

1نظر
  • Posted at ۱۱:۴۰ ب.ظ, بهمن ۱۰, ۱۳۹۷

    عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن