شست و شوی پتو

شست و شوی پتو

شست و شوی پتو

 

قبل از شست و شوی پتو حتماً باید به لیبل درج شده روی آن دقت کرد و سپس متناسب با نوع پتو آن را شست . سعی کنید پتو ها را هر ماه یکبار و یا هر دو ماه یکبار بشویید . این کار برای سلامت و شفافیت پوستتان بسیار تأثیر گذار است . پس وقتی مشتریان ما میگویند : “از وقتی که از زودشور استفاده میکنم پوستمم شفاف تر شده! ” خیلی دور از ذهن نیست 😀 .

توصیه ما به شما این است که شست و شوی پتو ها را به خشکشویی بسپارید چراکه حتی اگر ماشین لباسشویی مناسب با آن را هم داشته باشید ، وزن پتو پس از شست و شوی زیاد میشود و پهن کردن آن کار سختی میشود ، از طرفی اگر پتو را با دست بشویید ، امکان باقی ماندن مواد شوینده پس از آبکشی در آن زیاد است که باعث حساسیت و آلرژی پوستی میشود .

متخصصین زودشور پتو ها را از شما تحویل گرفته و متناسب با نوع آن (پشمی ، پری ، برقی ، موهر …) دمای آب مناسب را انتخاب کرده و با استفاده از پودر صابون ، مواد شوینده مخصوص پتوی آلمانی و نرم کننده ضد الکتریسیته آن را شستشو میدهد و با بسته بندی ویژه ، تقدیم شما عزیزان میشود .

شست و شوی پتو های خود را می توانید به زودشور بسپارید .

 

همین حالا می توانید اپلیکشین موبایل اندروید و ios زودشور را از طریق Appstore و google play دانلود و سفارش خود را ثبت نمایید .

بدون هیچ نظری

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن