توضیح استارتاپ زودشور درباره اتهاماتی که به خشکشویی‌های آنلاین زده می‌شود

همواره با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و نوین، مشاغل سنتی که تبدیل به کسب و کارهای آنلاین شده‌اند احساس خطر نموده و سعی در مقابله با آن‌ها را دارند. پس از موفقیت کسب و کارهایی مانند اسنپ، تپ سی، الوپیک و دیجیکالا، با وجود فشارها و محدودیت‌هایی که برای جلوگیری از گسترش فعالیت و حتی توقیف آن‌ها انجام گرفت یکی دیگر از کسب و کارهایی که توانست با ارایه خدمات آنلاین، خشکشویی سنتی را به مدرن تبدیل کند خدمات خشکشویی آنلاین بوده است که با استقبال فراوانی نیز در بین مردم مواجه شده است.

خدمات خشکشویی آنلاین به دلیل مزیت‌هایی همچون جلوگیری از هدر رفتن وقت، کاهش ترافیک، سفارش آنلاین، عدم مراجعه حضوری به خشکشویی، کاهش مصرف آب و برق و … توانسته است فرهنگ مردم در استفاده از خدمات خشکشویی سنتی را به خشکشویی آنلاین تغییر دهید. گسترش فرهنگ استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین نیاز به حمایت و فرهنگ سازی از طرف مردم و مسئولین مرتبط دارد اما متاسفانه شاهد آن بوده ایم که نه تنها حمایتی از طرف مسئولین ذی ربط صورت نگرفته، حتی مخالفت‌ها و واکنش‌های منفی نیز از طرف آنها ارائه گشته است. با وجود مراجعه‌های فراوان برای دریافت مجوزهای لازم برای خدمات خشکشویی آنلاین نه تنها مجوز مربوطه صادر نگردیده است که شاهد برخورد نامناسب نیز از طرف مسئولین مربوطه بوده‌ایم.

در آخرین واکنش نسبت به خدمات خشکشویی آنلاین شاهد تبلیغات ناحق و منفی برای خدشه‌دار کردن وجهه‌ی این خدمات در اذهان مردم بوده‌ایم که در ادامه به پاسخ مدیر عامل خدمات خشکشویی آنلاین زودشور نسبت به این تبلیغات منفی می پردازیم.

توضیح استارتاپ زودشور درباره اتهاماتی که به خشکشویی‌های آنلاین زده می‌شود

 

 

 

 

جناب آقای رئیس اتحادیه خشکشویی و لباس شویی ضمن تبریک سال نو به شما و تمامی همکاران شما در اتحادیه و صنف خشکشویی خواستم در مورد نکاتی که اخیرا راجع به خشکشویی های آنلاین مطرح فرمودید مواردی را اعلام کنم.

ما زیر زمینی نیستن و ما روی روی زمینیم. فعالیتمون کاملا مجاز و تحت نظر وزارت صنعت و معدن میباشد. آدرس ما کاملا مشخص هست. هم از طریق وب سایت و هم اپلیکیشن و هم نماد اعتماد. ما عضو  انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی هستیم. وب سایت ما در ساماندهی محتوای مجازی ثبت شده و نرم افزار و اپلیکیشن ما نیز دارای  کد شامد هست. ما  شرکت ثبت شده هستیم و در موضوع فعالیت شرکت که توسط اداره ثبت شرکت ها تایید شده به صراحت عبارت ارائه خدمات خشکشویی و لباس شویی به صورا آنلاین ذکر شده.

باور بفرمایید مراحلی که ما طی کردیم برای دریافت این نماد ها و این مجوز ها بسیار بسیار سخت تر و وقت گیر تر از روال دریافت مجوز اتحادیه خشکشویی ها بود. ولی قبل از همه ی اینها و این مراحل در شروع فعالیتمان به شما و اتحادیه محترم خشکشویی و لباس شویی مراجعه کردیم. پاسخی به جز ” ما به سرویس های آنلاین مجوز نمیدهیم ” نشنیدیم. بار ها هم تلاش کردیم ولی متاسفانه پاسخ تغییری نکرد. ضمنا کلیه خدمات خشکشویی توسط مراکز دارای مجوز ممهور به امضای شخص شماست انجام میشه.مراکزی که از خود شما مجوز فعالیت دارند.
ولی در مورد ملحفه های عفونی بیمارستانی !!!!

 

 

شما بهتر از من میدانید که هر مرکز بیمارستانی و درمانی خودش برای خودش لباسشویی مجهز دارد. یعنی یکی از المان هایی که یک مرکز بهداشتی باید داشته باشد تا مجوز از وزارت بهداشت بگیرد این است که دستگاه شست و شوی جداگانه برای همین ملحفه های عفونی که شما میفرمایید داشته باشند و بر خلاف شما من صادقانه اعلام میکنم که  زودشور به هیچ عنوان با هیچ مرکز بهداشتی و درمانی قرار داد ندارد و تمایل به همکاری با این مراکز را هم ندارد.

هدف ما در مرحله اول گسترش فرهنگ ارائه لباس توسط مردم به خشکشویی ها است. با سرویسی که ما راه انداختیم قصد داشتیم روند ارائه لباس به خشکشویی را تسهیل کنیم، میخواهیم افراد بیشتری که با مزیت خدمات خشکشویی آشنا نیستند با این خدمات آشنا شوند و افرادی که فرصت ارائه و دریافت لباس از خشکشویی ها را ندارند از سرویس ما استفاده کنند و در نهایت هدف ما در راستای هدف شماست، ما قصد دارم سایز مارکت خشکشویی را گسترش دهیم.

بنده دست دوستی و یاری به سمت شما دراز میکنم، رونق کسب و کار ما به رونق کسب و کار شما منجر خواهد شد. اگر شما کنار ما باشید و ما بتوانیم از تجربیات شما استفاده کنیم و انرژی که برای تقابل با یکدیگر را صرف رسیدن به اهداف مشترکمان کنیم، شک ندارم میتوانیم نمونه ای بسیار موفق از همکاری یک کسب و کار سنتی و یک کسب و کار مدرن و استارت آپ باشیم و الگویی باشیم برای دیگر کسب و کارها در حوزه های دیگر.

همانطور که میدانید مردم از سرویس های آنلاین و سرویسی که ما ارائه میدهیم استقبال کردند و این اطمینان را به شما میدهم که با یک همکاری متقابل میتوانیم این استقبال را دو چندان کنیم. هدف زودشور حذف کسب و کار سنتی خشکشویی نیست و برعکس رونق خشکشویی هاست. در ۲۴ ساعت گذشته این پیام شما را تعداد زیادی از دوستان و مشتریان ما برای ما ارسال کردند و همگی از رشد و پیشرفت ما خوشحال بودند و حمایت کردند. و این انرژی ما رو برای ادامه ی مسیر بیشتر کرد – محمد رهی

 

2 نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن