پاک کردن لکه خودکار از روی چرم لباس و مبل

پاک کردن لکه خودکار از روی چرم لباس و مبل

پاک کردن لکه خودکار از روی چرم لباس و مبل

برای شما هم مسلما اتفاق افتاده است که رنگ خودکارتان بر روی مبلی که نشسته اید و یا لباسی که پوشیده اید افتاده باشد. دیگر نگران پاک کردن لکه خودکار از روی چرم لباس و مبل نباشید و از توصیه های متخصصین زودشور برای پاک کردن لکه خودکار از روی چرم لباس و مبل استفاده نمایید.

اولین کاری که باید انجام بدید این هست که از کشیدن پارچه بر روی لکه خودداری کنید چون باعث می شود که لکه بر روی لباس یا مبل پخش شود. شما باید با پارچه تمیزی روی لکه ضربه وارد بکنید تا لکه را جذب کند سپس از پنبه ای آغشته به شیر استفاده کنید تا لکه را در خود حل کند.

نکته ای که باید به آن دقت شود این است که برای پاک کردن جای لکه از هر محلولی که می خواهید استفاده نمایید ابتدا بر روی قسمتی از چرم که در دید نیست آن را ست نموده و در صورت عدم بوجود آمدن مشکل برای چرم, آن را در محلی که در دید است و باید پاک شود استفاده نمایید.

اگر پس از فرآیند لکه گیری احساس کردید که چرم کمی خشک شده است از واکس ها و اسپری های مخصوص چرم استفاده نمایید.

در صورتی که با روش های گفته شده قادر به بر طرف نمودن لکه های نشدید می توایند از طریق وب سایت و اپلیکیشن های Android و IOS سفارش خودتان را ثبت نمایید تا توسط بهترین خشکشویی های طرف قرار داد با زودشور لباس های شما لکه بری شوند .

بدون هیچ نظری

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن