پاک کردن لکه های لوازم آرایشی

پاک کردن لکه های لوازم آرایشی

پاک کردن لکه های لوازم آرایشی

پاک کردن لکه های لوازم آرایشی از روی لباس یکی از دغدغه های خانم های می باشد. در این مطلب سعی داریم راه کارهایی ساده برای پاک کردن لکه های لوازم آرایشی از روی لباس به شما عزیران ارایه دهیم.

رژ لب

ابتدا با استفاده از صابون رختشویی جای لک شده را چندین بار شستشو دهید. در صورتی که لکه های از بین نرفت با استفاده از اسفنج و الکل طبی محل لکه را چندین مرتبه پاک نمایید و در مرحله آخر به شستشوی لباس به طور معمول و با بالاترین درجه حرارتی که برای لباس شما مجاز می باشد به شستشوی لباس خود بپردازید.

کرم پودر

ابتدا به وسیله دستمال تمیز کرم پودر را از روی لباس پاک نموده و سپس در صورت امکان به مدت ۵ دقیقه لباس را در محلول آمونیاک خیس نمایید و سپس با بالاترین درجه ای که برای لباس شما مناسب است به شستشوی آن با پودر یا مایه لباسشویی بپردازید.

پاک کردن لکه های لوازم آرایشی

 

ریمل

مقداری پودر یا مایع لباسشویی متناسب با شدت لکه را درون آب حل کرده و قسمتی که دارای لکه است را در محلول خوابانده و سپس شسته و آبکشی نمایید.

لاک ناخن

مقداری حلال ناخن را بر روی محل لکه متناسب با شدت لکه ریخته و سپس قسمت لکه شده را بر روی پارچه تمیز و حوله قرار داده تا رنگ حل شده در حلال جذب شود.

عطر

مقداری گلیسیرین را بر روی محل لک شده ریخته و به هم بمالید . پس از ۱۰ دقیقه به شستشوی لباس با پود و مایع لباسشویی بپردازید .

راه کار ساده تر برای شما خانم های محترم :

استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین زودشور, تنها کافی است که سفارش خشکشویی لباس های خود را از طریق وبسایت زودشور و اپلیکیشن های Android و IOS ثبت نمایید. پس از تماس تلفنی و مشخص نمودن زمان دریافت لباس ها, تیم زودشور به آدرس شما مراجعه کرده و پس از دریافت لباس ها و تحویل آن به خشکشویی پس از فرآیند خشکشویی, لباس ها به شما تحویل داده خواهد شد .

دانلود اپلیکیشن های Android و IOS

خشکشویی آنلاین زودشور

اپلیکیشن خشکشویی آنلاین زودشور

1نظر
  • Posted at ۸:۰۲ ب.ظ, آبان ۱۴, ۱۳۹۶

    مطالب بسیار مفیدی در بخش وبلاگ زودشور منتشر کرده اید، از شما و زحمات تان بی نهایت سپاس گذارم

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت

زود شور | اولین اپلیکشن ارائه خدمات خشکشویی آنلاین رد کردن