%htitle%

آشنایی با رژیم ایتالیایی

توسط

امروز می‌خواهیم در مورد یک رژیم موثر به نام رژیم ایتالیایی با شما صحبت کنیم. شاید جالب باشد بدانید ایتالیایی‌ها با وجود استفاده از غذاهای پرکالری مانند پاستا اما میزان چاقی پایین‌تری نسبت به سایر کشور‌ها دارند. آنها رازهایی دارند که امروز از این رازها می‌گوییم:

آهسته و با لذت غذا خوردن

مردم کشورهای مدیترانه‌ای سعی می‌کنند وعده‌های خود را در محیطی آرام و با دوستان خود میل کنند و به همین دلیل از غذاخوردن لذت می‌برند. علاوه بر این بعد یا قبل شام به گردش و پیاده‌روی می‌روند و با هم معاشرت می‌کنند. رژیم آنها سرشار از سبزیجات، میوه، ماهی، ماکیان، حبوبات، روغن زیتون، غلات سبوس دار و لبنیات است و همین مواد تاثیر به سزایی در فرم متناسب بدن دارند.

دست از خوردن غذا کشیدن پس از سیری

با آرامش غذا خوردن این فرصت را به معده می‌دهد تا پیام پرشدن معده زودتر از سوی مغز دریافت گردد و از بیشتر خوردن غذا جلوگیری شود.

تعادل بین کیفیت و کمیت غذا

غذاهای ایتالیایی چرب نیستند و دقت می‌شود تا کربوهیدرات کافی دارا باشند. آنها معمولا از روغن زیتون در پختن غذا و سالادها استفاده می‌کنند برخلاف مردم امریکا که معمولا روغن زیتون را روی میز می‌گذارند و غذاهای چرب‌تر استفاده می‌کنند.

استفاده از مواد غذایی سالم و تازه

رژیم آنها حاوی لوبیاست که پروتئین و فیبر بسیاری دارد و بدن را بیشتر سیر نگاه می‌دارد. آنها سرکه بالزامیک نیز بسیار استفاده می‌کنند که کالری پایینی دارد. غذاهای آنها از مواد تازه و سبزیجات و محصولات ارگانیکی که معمولا در باغچه‌ی خانه‌هایشان کاشته می‌شود پخته می‌گردد و خیلی کم غذای آماده مصرف می‌کنند.

رژیم نمی‌گیرند

آنها به جای رژیم سعی می‌کنند غذای کمتر و سالم‌تری استفاده کنند. رژیم اگر به کاهش وزن منجر نشود به دنبالش افسردگی به همراه دارد. بنابراین ایتالیایی‌ها کم و سالم غذا می‌خورند و مصرف غذاهای شیرین و پرکالری را به روزهای تعطیل اختصاص می‌دهند تا از عوارض رژیم در امان بمانند.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

آشنایی با رژیم ایتالیایی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.