%htitle%
اشتباهات رایج در استفاده از عینک آفتابی

اشتباهات رایج در استفاده از عینک آفتابی

توسط

 با آمدن فصل گرما محافظت از چشم‌ها اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. عینک آفتابی علاوه بر اینکه از چشم‌های شما محافظت می‌کند باید با استایل شما نیز هماهنگ باشد. در این مطلب به معرفی اشتباهات رایج در استفاده از عینک آفتابی می پردازیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود:

۱-    استفاده از عینک آفتابی در محیط‌های سر بسته

اگر این رفتار را از خوانندگان رپ یا مدل‌های مشهور یاد گرفته‌اید باید بدانید که این افراد دارای زندگی معمولی نیستند و برای تهیه عکس‌های تبلیغاتی یا بهتر ظاهر شدن جلوی دوربین این کار را می‌کنند. پس از این کار دوری کنید.

۲-    مدام یک فریم را انتخاب می‌کنید

کمی متنوع‌تر رفتار کنید. هنگام خرید فریم‌های مختلف را امتحان کنید تا کمی در ظاهرتان تغییر ایجاد شود.

۳-    عینک آفتابی ارزان قیمت می‌خرید

برای چشم‌هایتان ارزش قائل باشید و با خریدن عینک‌های تقلبی به آنها آسیب نزنید. عینک‌های ارزان نه تنها در برابر اشعه‌های مضر آفتاب مانند ماورا بنفش مقاوم نیستند بلکه امکان آسیب رساندن به شبکیه‌ی چشم را نیز دارند.

۴-    انتخاب فریم اشتباه

در هنگام خرید دقت کنید. عینک را روی چشم بگذارید و دقت کنید دقیقا اندازه‌ی شما باشد. سه عدد در بخش داخلی فریم عینک آفتابی نوشته شده است که اولی پهنای شیشه، دومی فاصله‌ی خالی بین دو شیشه عینک و سومی طول دسته عینک را نشان می‌دهد.

۵-    عینک آفتابی شما مناسب استایل‌تان نیست

عینک باید متناسب با فرم لباس‌های شما باشد. مثلا اگر برای روزهای تعطیل و گشت و گزار کنار ساحل می‌خواهید عینک انتخاب کنید به سراغ عینک‌های خلبانی بروید و اگر برای محل کار به دنبال عینک می‌گردید از عینک آفتابی ویفرر استفاده کنید. البته اینها مثال بودند. مدل عینک‌ها بسیارند و می توانید از فروشنده در انتخاب‌تان کمک بگیرید.

۶-    از عینک بی‌کیفیت استفاده می‌کنید

عینکی را انتخاب کنید که دارای استانداردهای UVB  و UVA  باشد تا از ریسک‌های احتمالی جلوگیری کنید.

 

اشتباهات رایج در استفاده از عینک آفتابی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.