%htitle%

اشتباهات رایج هنگام پوشیدن کتانی

توسط

کفش های ورزشی تاثیر بسزایی در استایل ورزشی شما دارند و می توان با رعایت نکات ساده ای که در ادامه به شما خواهیم گفت از کتانی هایی استفاده نمایید که شما را شیک پوش تر نشان دهد و هم چین سلامت شما را نیز تضمین کند. در ادامه به اشتباهات رایج درهنگام پوشیدن کتانی می پردازیم.

همراه ما باشید:

–  متناسب با هر فصل کتانی های مختلفی وجود دارد این نکته را حتما در نظر داشته باشید که در فصل های سرما از کتانی های مشکی  یا تیره استفاده نمایید و به جنس آن نیز توجه کافی داشته باشید چرا که کتانی هایی که از جنس پارچه هستند مناسب فصل سرا نیستند و به راحی خیس خواهند شد. بهترین گزینه برای این فصل کفش های لژ دار یا ساق دار می باشد. برای فصل تابستان می توانید از کفش ایی با رنگ های شاد تر و پارچه ای استفاده نمایید.

–  خیلی از مردم از کتانی های مشکی استفاده می کنند و فکر می کنند که استفاده از کتانی های ساده و مشکلی تاثیر بیشتری بر شیک پوشی آن ها دارد اما باید توجه داشت که کتانی های مدل دار و رنگی نیز در بسیاری از موارد توصیه می شود و می توانید از آن ها استفاده نمایید.

–  تولید کتانی های قلابی با استقبال مردم از کتانی های ورزشی بیشتر شده است و بسیاری از مردم به خرید کتانی های قلابی می پردازند. لازم به ذکر است که خرید این کتانی نه تنها سودی دارد بلکه باعث می شود که مشکلاتی برای پاها و کمر شما نیز به دلیل غیر استاندارد بودن بوجود آید.

– در هنگام خرید کتانی حتما کفشی متناسب با سایز پای خود انتخاب کنید. بسیاری از افراد می پندارند که باید به خرید کفش هایی بپزدارند که بزرگتر از سایز پای آن ها است تا پاهایشان در آن راحت باشد اما باید در نظر داشت که کفش باید کاملا جذب پا شود به این علت که پس از مصرف جا باز کرده و پای شما در آن راحت تر خواهد بود.

– تمیزی کفش تاثیر مستقیمی بر عمر کفش های شما دارد. تمیزی کفش علاوه بر افزایش عمر کفش های شما باعث زیبایی و شیک پوشی شما نیز خواهد شد.

 

اشتباهات رایج هنگام پوشیدن کتانی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.