%htitle%
انتخاب لباس زنانه متناسب با رنگ کفش

انتخاب لباس زنانه متناسب با رنگ کفش

توسط

امروزه کفش‌های زنانه در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند. اما بسیاری از خانم‌ها چون نمی‌دانند کفش را چه لباسی هماهنگ کنند انتخاب‌شان را به رنگ‌های ساده و تکراری محدود می‌کنند. امروز ما به شما انتخاب لباس زنانه متناسب با رنگ کفش را آموزش خواهیم داد:

کفش نارنجی

در چرخه‌ی رنگ، نارنجی رنگ مقابل آبی است و ترکیب خوبی را با شلوار جین می‌سازد. اگر رنگ کفش‌تان نارنجی است می‌توانید از رنگ‌های هم خانواده‌ی آن مثل قرمز و زرشکی یا طیف زرد و قهوه ای در لباس‌هایتان استفاده کنید.

کفش سبز

اگر می‌خواهید استایل خیابانی و راحتی داشته باشید با کفش سبز شلوار مشکی بپوشید. اگر می‌خواهید تیپ مجلسی بزنید از رنگ‌های نزدیک به سبز مثل زرد و یا رنگ‌های متضاد آن مثل نارنجی یا بنفش استفاده کنید.

کفش قرمز

قرمز رنگی چشمگیر است که جلب توجه بسیاری می‌کند و برای متعادل کردن آن می‌توانید از لباس‌هایی با رنگ خنثی و تیره مثل مشکی، سرمه ای و برای یک استایل جذاب مجلسی می‌توانید از رنگ‌های مشابه و نزدیک قرمز مثل صورتی و نارنجی در تیپ‌تان استفاده کنید.

 

 

کفش زرد

این کفش بسیار چشمگیر است و بهتر است در استایل مجلسی از آن استفاده کنید. برای پوشیدن لباس به سراغ رنگ‌های متضاد مثل سرمه ای، آبی، بنفش و یا رنگ‌های هم خانواده‌ی زرد مثل قرمز، سبز و نارنجی بروید.

آبی تیره

با این رنگ کفش می‌توانید لباس‌های بسیاری هماهنگ کنید. برای استایل خیابانی می‌توانید از شلوار هم رنگ آن استفاده کنید. برای استایل مجلسی هم می‌توانید سراغ لباس‌هایی با رنگ‌های طیف آبی، طیف نارنجی و قرمز و زرد بروید.

کفش طوسی

در استایل خیابانی این کفش را می‌توانید با رنگ‌های خنثی مثل مشکی و طوسی بپوشید. در استایل مجلسی رنگ‌های صورتی و سفید در کنار کفش طوسی ترکیب زیبایی ایجاد می کنند.

کفش صورتی

کفش صورتی با جین طوسی یک استایل خوب خیابانی می‌سازد. در استایل مجلسی این رنگ در کنار خانواده‌ی سبز جذابیت خاصی می‌سازد.

کفش بنفش    

این رنگ با رنگ مشکی ترکیب خوبی می‌شود. در تیپ‌های مجلسی این کفش را با لباس‌های صورتی و بنفش بپوشید.

 

انتخاب لباس زنانه متناسب با رنگ کفش

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.