%htitle%
از بین بردن لکه وایتکس از روی لباس

از بین بردن لکه وایتکس از روی لباس

توسط

بارها برای‌مان پیش آمده که برای از بین بردن لکه‌ای به سراغ سفید‌کننده هایی مثل وایتکس رفته‌ایم. اما گاهی همین کار باعث به وجود آمدن لکه‌ای بر روی لباس رنگی‌مان شده. متاسفانه باید بگویم نمی‌شود لکه‌ی ایجاد شده توسط وایتکس را از بین برد اما می توان اثر آن را کاهش داد. در این مقاله راه‌های برای از بین بردن لکه واستکس از روی لباس  را با شما در میان می گذاریم:

  • اولین کار برای کاهش اثر وایتکس این است که لباس را با آب سرد آبکشی کنید تا وایتکس شسته شود و روی لباس تاثیر بیشتری نگذارد.
  • اگر رنگ لباس تیره است و لکه بزرگ نیست می‌توانید به متخصص رنگرزی پارچه و لباس مراجعه کنید تا برای‌تان رنگرزی کند و یا خودتان رنگ مخصوص رنگرزی پارچه‌ی همرنگ لباس‌تان را تهیه کنید و مطابق دستور آن عمل کنید. این روش برای لباس‌هایی با الیاف مصنویی جواب نمی‌دهد.
  • اما در مورد لباس‌های تیره رنگ بهتر است کمی الکل ایزوپروپیل را با پنبه آغشته کنید و روی لکه بکشید. رنگ پارچه با کمک الکل بر می‌گردد.

روش‌های کم کردن اثر وایتکس را خواندید اما از آنجا که پیشگیری بهتر از درمان است پیشنهاد می‌کنیم:

  • هنگام کار با وایتکس لباس کهنه‌تان را بپوشید. از دستکش و ماسک استفاده کنید.
  • لباس رنگی را با وایتکس نشویید و اگر مجبور به این کار شدید از سفید کننده‌های آب اکسیژنه استفاده کنید چون خاصیت رنگبری ندارند.
  • قبل از استفاده از وایتکس برچسب مراقبت از لباس را بخوانید تا مطمئن شوید لباس شما Bleach- safe  است.
  • وایتکس را در آب رقیق کنید و سپس استفاده کنید و آن را مستقیم روی لباس نریزید.

برای از بین بردن لکه های لباستان می توانید از راه کار ساده تری استفاده نمایید:

استفاده از خدمات لکه بری خشکشویی آنلاین زودشور. تنها کافی است سفارش لکه بری خود را از طریق وبسایت زودشور و اپلیکیشن زودشور ثبت نمایید.

 

از بین بردن لکه وایتکس از روی لباس

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.