%htitle%

تاثیر رنگ پوست بر انتخاب لباس

توسط

اولین چیزی که بعد از دعوت به یک مهمانی به فکرمان می رسد خرید یک لباس مجلسی است. بسیاری از خانم ها برای راحت تر شدن کار سریع به سراغ لباس هایی با رنگ سفید و مشکی می روند. در صورتیکه اگر با رنگ پوست خود آشنا باشید می توانید به سراغ رنگ های دیگر بروید و زیبایی اندامتان را دو چندان کنید. امروز قصد داریم تا شما را با رنگ های لباس مناسب هر پوست آشنا کنیم. در این مقاله با ما باشید:

تاثیر رنگ پوست بر انتخاب لباس

  • اگر پوستتان نه تیره است و نه روشن، جزو پوست های معمولی محسوب می شوید و می توانید از هر رنگی در لباس تان استفاده کنید به جز رنگ هایی که نزدیک رنگ پوستتان است. رنگ های مناسب این رنگ پوست سرمه ای، آبی، مشکی، صورتی، بژ و رنگ های نا مناسب این گروه بنفش، قهوه ای تیره و مغز پسته ای هستند.

تاثیر رنگ پوست بر انتخاب لباس

  • افرادی که پوست روشن دارند، یعنی موهای روشن دارند و رنگ چشم هایشان سبز، آبی، خاکستری و قهوه ای روشن است باید رنگ های متضاد با پوستشان را انتخاب کنند. باید از رنگ های تند و روشن استفاده کنید تا تضاد کافی با پوستتان ایجاد شود. رنگ های مناسب این رنگ پوست قهوه ای، بژ، آبی سیر، آبی ملایم هستند و رنگ های نا مناسب این گروه سفید، نارنجی، صورتی، زرد، ارغوانی و قرمز هستند.
  • اگر رنگ پوستتان تیره است از رنگ های سفید، آبی روشن، خاکستری روشن، خاکی، فیروزه ای، نعنایی و صورتی استفاده کنید. اگر علاوه بر رنگ پوست رنگ مو و چشمتان نیز تیره است این تضاد را با رنگ های روشن تر بیشتر کنید و از رنگ های سرمه ای، مشکی و قهوه ای دوری کنید.

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

 

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.