%htitle%

جایگزین های باشگاه بدن سازی

توسط

بسیاری از افراد تنها راه رسیدن به تناسب اندام و لاغری را باشگاه های بدن سازی می دانند. اما جالب است بدانید که ورزش های بسیاری وجود دارد که می توانید با انجام آن ها با تناسب اندام مناسب برسید. بدن سازی برای بسیاری از افراد به دلیل تکراری بودن آن خسته کننده می شود و ممکن است که دیگر افراد انگیزه کافی برای باشگاه رفتن را نداشته باشند. در ادامه مطلب به ورزش هایی می پردازیم که می توانید آن ها را جایگزین های باشگاه بدن سازی نمایید.

  • شنا

شنا یکی از ورزش های مادر است که علاوه بر تناسب اندام در سلامتی و درمان نیز کاربرد دارد. طبق تحقیقات انجام شده در ازای هر نیم ساعت ورزش شنا ۱۸۰ تا ۲۲۶ کالری سوزانده می شود..

  • حرکات موزون

کلاس های آموزشی بسیاری وجود دارد که به آموزش انواع حرکات موزون می پردازند. علاوه بر هنر می توانید در این کلاس ها به آمادگی جسمانی و تناسب اندام نیز برسید.

  • یوگا

یوگا علاوه بر افزایش آرامش و کاهش استرش می تواند به تناسب اندام شما کمک نماید. یوگا علاوه بر انعطاف پذیری بدن باعث افزایش قدرت و تنفش منظم نیز می شود.

 

 

  • اسپینینگ

این ورزش به صورت دسته جمعی و بر روی دوچرخه های ثابت به همراه موسیقی انجام می شود که علاوه بر قدرتمند شدن قلب به کالری سوزی نیز منجر می شود.

  • طبیعت گردی

کوهنوری و طبیعت نیز می تواند علاوه بر تجربه خوش آیند منجر به کالری سوزی و افزایش سوخت و ساز بدن شود.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

جایگزین های باشگاه بدن سازی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.