%htitle%
خوشبو کردن کمد لباس

خوشبو کردن کمد لباس

توسط

حتما برای شما نیز پیش آمده است که هنگامیکه لباس تمیز را از داخل کمد لباس خود برمیدارید با اینکه لباس تمیز است و پس از شستشوی و اتو کشیدن استفاده نشده است احساس کرده اید که بوی نامطبوعی می دهد. دلیل کاملا مشخص است: با اینکه هیچ شخصی لباس های کثیف و عرق کرده خود را داخل کمد قرار نمی دهد اما ممکن است که پس از به تن کردن یک لباس هنگامی که می خواهید آن را به خشکشویی بسپارید برای حتی چند ساعت و حتی یکروز در داخل کد لباس خود قرار داده باشید.

اینکار باعث می شود که لباس های تمیز داخل کمد لباس شما بوی نامطبوعی به خود  بگیرند. توصیه زودشور به شما عزیران این است که حتی لباس هایی که برای یک مرتبه نیز پوشیده اید شستشوی ملایمی دهید سپس آن را داخل کمد لباس خود قرار دهید.

کاورهای پلاستیک و پارچه ای نیز ممکن است در ایجاد بوی نامناسب شریک باشند بنابراین توصیه می شود که کاورهای لباس خود را در صورتیکه برای مدتی نمی خواهید استفاده کنید تعویض نمایید.

اما یک راه کار که باعث خوشبو کردن کمد لباس شما خواهد شد: شیشه عطر و ادکلن های تمام شده و نیمه خود را درون کمد لباس خود قرار داده تا پس از ساعتی لباس های شما بوی ملایم عطر را بگیرد هم چنین می توانید گیاهان معطر را نیز درون یک کیسه کرده و درون کمد لباس خود قرار دهید تا به خوشبو کردن کمد لباس خود کمک کرده باشید.

خوشبو کردن کمد لباس

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.