%htitle%

راز تناسب اندام زنان شرقی

توسط

 یکی از مواردی که در مورد زنان شرقی مانند زنان ژاپنی و کره‌ای همیشه جلب توجه می‌کند تناسب اندام زنان شرقی و پوست جوان آنهاست. در میان تمام کشورهای دنیا مردم ژاپن و کره بهترین نوع تناسب اندام و زیبایی پوست را دارند و شاید برایتان جالب باشد که بدانید در کشور امریکا چاقی ۳۴ درصد و در کره تنها ۳ درصد می‌باشد. اما راز مردم شرق چیست:

  • یکی از نکات مهم در برنامه‌ی غذایی آنها نخوردن غذاهای پرکالری است. آنها ترجیح می‌دهند غذاهای دریایی بیشتر مصرف کنند. غذای معروف و محبوب آنها سوشی است که سرشار از امگا۳ و کم کالری است. نکته مهم دیگر در تغذیه‌ی آنها خام خوری است. آنها سبزیجات و میوه‌جات را خام مصرف می‌کنند و همین باعث چربی سوزی بیشتر در آنها می‌گردد. در تحقیقات ثابت شده که مصرف خام این مواد چربی را خصوصا در اطراف شکم و پهلو سریع تر می‌سوزاند.
  • نوع پخت و پز آنها معمولا آب پز است. آنها اگر به مهمانی بروند و میزبان برایشان غذایی را به صورت سرخ کردنی آماده کرده باشد آن را بی‌احترامی به خود می‌دانند زیرا اعتقاد دارند میزبان باید برای سلامت مهمانش ارزش قائل باشد.
  • یکی از عادت‌های زنان آنها پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری به صورت مداوم است. دوچرخه سواری روزی ۳۰ دقیقه و پیاده‌روی روزانه ۱۰۰۰۰ قدم یکی از رازهای آنها برای تناسب اندام است.
  • نوشیدن آب زیاد به صورت روزانه یکی از اصول شادابی و زیبایی پوست است. زنان آن منطقه به جای نوشابه و مشروبات الکلی آب می‌نوشند. از خوردن گوشت قرمز، شکر، قهوه و انواع کلوچه و کیک دوری می‌کنند زیرا اعتقاد دارند این مواد باعث پیری و از بین رفتن زیبایی پوست می‌شوند.
  • چای سبز معمولا ما را به یاد مردم شرقی و قوری‌ها و فنجان‌های کوچک‌شان می اندازد. مصرف چای سبز در میان آنها بسیار بالاست. آنها همیشه برای مهمان‌شان چای سبز سرو می‌کنند. چای سبز به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان فراوان برای زیبایی پوست و تناسب اندام بسیار مفید است و خوردنش به همه توصیه می‌شود.

 حال که رازهای تناسب اندام زنان شرقی را می‌دانید شاید بتوانید در تغذیه‌ی خود نکات مثبت آنها را بگنجانید تا اندام متناسب‌تر و پوست بهتری داشته باشید.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

از بین بردن لکه جوهر از لباس

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.