%htitle%
راهنمای انتخاب کیف زنانه

راهنمای انتخاب کیف زنانه مناسب

توسط

کیف یکی از وسیله‌های است که بیشتر خانم‌ها در هر موقعیتی همراه خود دارند. در خرید، مهمانی، رفتن به دانشگاه و بسیاری جاهای دیگر. کیف نه تنها مثل صندوقچه‌ای حافظ وسیله‌های شماست، بلکه تاثیری مستقیم بر تیپ شما نیز دارد. حال اگر تصمیم دارید به سراغ کیف جدیدی بروید راهنمایی‌های مقاله‌ی امروز ما را فراموش نکنید.

 • اگر معمولا وسایل زیادی با خود حمل می کنید به سراغ کیف‌های بزرگ و ساده اما ظریف و زیبا بروید. این کیف‌ها مدل روی دوشی و دستی دارند و مدل‌های مختلفی از آنها در بازار دیده می شود. داشتن یک کیف بزرگ برای هر خانمی از واجبات است.
 • اگر از طرفداران کیف‌های کوچک هستید می‌توانید به سراغ کیف‌های کوچکی که بندشان به دور مچ پیچیده می‌شود نیز بروید. جزئیات غیر معمول و شیک این کیف‌ها ظاهر شما را بسیار شیک و مدرن می‌سازد.
 • اگر باز هم می‌خواهید سایز کیف‌تان کوچک‌تر باشد به سراغ کیف‌های میکرو بروید.
 • برخی کیف‌های پارچه‌ای که با پارچه‌ی لباس هماهنگ هستند نیز می تواند انتخاب شما در این فصل سرد سال باشد.

 

راهنمای انتخاب کیف زنانه

 

 

 • امسال در مجموعه‌ی برندهای معروف نیز کیف‌هایی با پارچه‌های براق و گلدار، طرح‌های گرافیکی و گلدوزی روی کیف نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.
 • اگر از طرفداران طرح‌های پوست ماری و پلنگی هستید می‌توانید به سراغ کیف‌هایی بروید که کل رویه‌ی کیف یا بخشی از آنها این طرح‌ها را دارند.
 • طرفداران کوله پشتی، کوله را فراموش نکنید. مارک‌های معروف بسیاری مانند شنل، موسکینو و لویی ویتان مدل‌های جذابی از کوله ارائه داده‌اند و شما نیز می‌توانید از این مدل کیف که بسیار کاربردی و راحت است در کامل کردن تیپ‌تان استفاده کنید.

پس از انتخاب کیف مناسب تمیزی کیف های شما نیز دارای اهمیت زیادی می باشد. در صورتیکه نیاز به شستشوی کیف های خود دارید و نگران خرابی آن ها در هنگام شستوی خانگی هستید می توانید از خدمات خشکشویی آنلاین زودشور استفاده نمایید.

راهنمای انتخاب کیف زنانه مناسب

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

 

ممکن است بپسندید

2 نظر
 1. محیا 4 سالپیش
  پاسخ

  ممنونم بابت راهنماییتون عالی بود

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.