%htitle%

بهترین روش‌ها برای لاغری و تناسب اندام چیست؟

توسط

برای لاغری و تناسب اندام راه های زیادی وجود دارد که می توان با توجه به شرایط از آن ها بهره مند شد. در این مطلب به ذکر بهترین روش‌ها برای لاغری و تناسب اندام می پردازیم.

نوشیدن آب

قبل از هر وعده‌ی غذایی یک لیوان آب بنوشید. با این کار احساس گرسنگی کمتری می‌کنید و کمتر می‌خورید. مصرف انواع چا‌ی‌های گیاهی (بدون شکر) و آب‌های طعم‌دار نیز می‌تواند جایگزین آب باشد.

اسنک کمتری مصرف کنید

سعی کنید از خوردن اسنک پس از شام خودداری کنید و یا از اسنک‌های کم کالری استفاده کنید. می‌توانید به جای اسنک مثلا بستنی کم چرب و مقداری شیرینی در حد ۱۰۰ کالری استفاده کنید.

استفاده از میان وعده در طول روز

اگر در طول روز ۴ تا ۵ وعده‌ی غذایی کوچک مصرف کنید هم کمتر احساس گرسنگی می‌کنید و هم راحت‌تر وزن کم می‌کنید. سعی کنید شام‌تان را نیز زودتر بخورید. خوردن شام در ساعات پایانی شب بسیار غلط است.

از ادویه‌ها کمک بگیرید

غذاهای پر ادویه باعث کمتر غذا خوردن شما می‌شوند. پس فراموش‌شان نکنید.

 

 

به مرور وزن کم کنید

هفته‌ای ۵۰۰ تا ۹۰۰ گرم وزن کم کردن طبیعی است. توقع نداشته باشید یک شبه وزن کم کنید. فقط یک بار در هفته خود را وزن کنید زیرا هر روز وزن کردن و دیدن تغیرات سطحی شما را دلسرد می‌کند.

نوشیدن چای سبز

چای سبز روی چربی‌های شکمی بسیار تاثیر می‌گذارد و روند متابولیسم را برای سوزاندن و دفع چربی تسریع می‌کند.

همیشه صبحانه بخورید

تحقیقات نشان داده‌اند که صبحانه نخوردن باید می‌شود سخت‌تر وزن کم کنید. به این دلیل که در طول روز بیشتر احساس گرسنگی می‌کنیم و بیشتر غذا می‌خوریم. صبحانه‌ای با انواع فیبر‌ها مثل میوه‌ها و خوراکی‌هایی سرشار از غلات با شیر مصرف کنید. شیر و لبنیات کم چرب هم گزینه‌های خوبی هستند.

در وعده‌های غذایی پروتئین مصرف کنید.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

بهترین روش‌ها برای لاغری و تناسب اندام چیست؟

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.