%htitle%
شستشوی شلوار جین

شستشوی شلوار جین

توسط

 شلوار‌های جین را باید هر چند روز یک بار شست؟ این سوالی است که بسیاری از ما بارها با آن روبرو شده‌ایم. در این مطلب به نحوه شستشوی شلوار جین خواهیم پرداخت.

وقتی شلوار جین را برای بار اول می‌شویید شلوار شما پر از میکروب می‌شود. باکتری‌ها، سل‌های پوستی و روغن طبیعی بدن شما و هر چیزی که روی آن نشسته‌اید جذب شلوار شما می‌شوند. اکثر این میکروب‌ها بی‌ضرر هستند اما بو تولید می‌کنند. اگر دل‌تان نمی‌خواهد لباس‌تان بو بدهد به این نکته دقت کنید.

‌چیپ برگ مدیر ارشد کمپانی Lives یکی از شرکت‌های معروف در تولید جین معتقد است برای شستن جین نباید از ماشین لباسشویی استفاده کرد. برگ و بقیه‌ی سران شرکت Lives پیشنهاد می‌دهند به جای شستن، شلوار جین را در فریزر قرار دهید اما باید بدانید فریزر به اندازه‌ای سرد نیست که باکتری‌های درون شلوار را بکشد به علاوه‌ی اینکه نمی تواند روغن بدن و سلول‌های مرده‌ی پوست را از سطح شلوار پاک سازد و وقتی دوباره شلوار به دمای اتاق برگردد بوی بدشان به مشام می‌رسد.

دلیل برگ برای نشستن جین محفوظ بودن آنها از صدمه‌ی آب است. بیشتر جوان‌هایی که شلوار‌ها را نمی شویند به دنبال سایه انداختن روی آنها (یعنی شلوارهایی که تا به حال شسته نشده‌اند) هستند. اما این مشکل هم حل شده است. یکی از افتخارات این شرکت تولید جین‌های خوش تن با سایه‌های با کنتراست زیباست.

با همه‌ی مطالب گفته شده حتما می‌پرسید تکلیف چیست؟ جین را هر چند وقت یکبار باید شست؟

خب بهتر است وقتی شلوار بو می‌گیرد آن را بشویید. نه دیرتر و نه زودتر. شستن شلوار بستگی به این دارد که چقدر عرق می‌کنید، هفته‌ای چند روز شلوارتان را می‌پوشید و چقدر به مکان‌های نسبتا کثیف می‌روید. شاید به صورت میانگین هر دو تا شش ماه برای شستن جین مناسب باشد.

 

شستشوی شلوار جین

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.