%htitle%

شستشوی لباس زیر

توسط

در شستشوی لباس زیر باید بسیار دقت نمود. عدم شستشوی مناسب لباس های زیر می تواند باعث بیماری پوستی و انتقال قلرچ و باکتری به شما بشود. به همین دلیل باید در شستشوی لباس زیر  موارد بهداشتی را رعایت نمود.

در ادامه به نکاتی در در مورد  شستشوی لباس زیر می پردازیم:

شستشوی لباس زیر قبل از استفاده:

در صورتیکه از لباس های زیر خود برای مدت  زیادی استفاده نکرده اید حتما قبل از استفاده به شستشوی آن ها بپردازید. به این نکته دقت نمایید که برای شستشوی لباس های زیر آن ها را از بقیه لباس ها حتما جدا نمایید. برای شستشوی لباس های زیر لباس های زیر گروه های سنی مختلف و جنسیت آن ها را نیز جدا کرده و جداگانه به شستشوی آن ها بپردازید. پس از شستشوی آن ها را در معرض آفتاب قرار داده و بگذارید خشک شوند.

شستشوی لباس زیر با استفاده  از ماشین لباسشویی:

در صورتیکه می خواهید از ماشین لباسشویی برای شستشوی لباس زیر استفاده نمایید حتما در نظر داشته باشید که از شستشوی آنها با لباس های دیگر خودداری نمایید. ممکن است که آلودگی لباس های شما به لباس های زیر سرایت کرده و باعث بروز تحریک پوست, عفونت دستگاه تناسلی شما نیز گردد پس به این مورد کاملا دقت نمایید.

برای شستشوی لباس زیر از آب داغ و مواد شوینده نیز استفاده نمایید و برای خشک کردن آن ها را در معرض نور مستقیم خورشیذ قرار دهید. هم چینین توصیه می شود که قبل از شستشوی با ماشین لباسشویی یکبار ماشین را بدون لباس و با مواد ضدعفونی کننده روشن کرده تا محفظه آن ضدعفونی گردد.

 

شستشوی لباس زیر

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.