%htitle%
شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی

شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی

توسط

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم منزل می باشد که تاثیر بسزایی نیز در سلامت و نظافت شما دارد. خیلی از خانواده هایی که از خدمات خشکشویی حتی با وجود خدمات خشکشویی آنلاین از آن استفاده نمی کنند به شستشوی لباس های خود در خانه و با ماشین لباسشویی می پردازند. مسلما برای شما نیز پیش آمده است که پس از شستشوی لباس در ماشین لباسشویی لباس شما کیفیت خود را از دست داده و حالت اولیه خود را از دست داده باشد.

در این مطلب به نکاتی اشاره خواهیم کرد که قبل از شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی باید به آن دفت نمایید.

  • قبل از شستشوی لباس های خود حتما به لیبل درج شده بر روی آن ها توجه نمایید. لیبل لباس هانکات مهمی از جمله درجه حرات, نحوه شستشو و … را به شما خواهد گفت.
  • لباس ها را قبل از شستشوی دسته بندی نمایید. لباس ها سفید را با هم, لباس های مشکی را با هم و لباس های رنگی را نیز با یکدیگر شستشو دهید و از شستشوی آن ها با هم خودداری نمایید.

  • لباس هایی را که رنگ می دهند را از لباس های دیگر جدا نمایید. راه کاری که برای مشخص نمودن لباس هایی که رنگ می دهند وجود دارد این است که قسمتی از لباس خود را شستشو داده و آن را بر روی یک پاره سفید قرار دهید و منتظر نتیجه بمانید در صورت تغییر رنگ پارچه از شستوی لباس خود با دیگر لباس ها خودداری نمایید.

 

شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.