%htitle%

فواید ضد پیری ورزش کردن

توسط

طی مطالعات و تحقیقات جدید که درباره ورزش و تاثیر آن بر سلامت و جوانی انسانها انجام شده, ثابت شده افرادی که به طور متناوب ورزش می کنند زندگی سالم و طولانی دارند.
محققان انگلیسی راه حل جلوگیری از آثار فیزیکی پیری را ورزش ارزیابی کردند.
به گزارش یونایتدپرس, محققان دانشگاه بیرمنگام در انگلیس طی مطاله ای ۸۴ مرد و ۴۱ زن دوچرخه سوار که سن آنها بین ۵۵ تا ۷۹ سال بوده است را مورد مطالعه قرار دادند.
در طی این آزمایش مردها باید ۶۹ مایل را در مدت زمان ۶٫۵ ساعت و زنان باید ۳۷ مایل را در ۵٫۵ ساعت رکاب بزنند. یک گروه هم که ورزش نمی کردند را با نام گروه کنترل مورد بررسی قرار دادند.
نتیجه این بررسی نشان داد, گروه کنترل که در آن افراد ورزش نمی کردند برعکس کسانی که قبلا دوچرخه سواری می کردند قدرتشان کم نشده بود و توده عضلانی آنها کاهش پیدا نکرده بود. افزایش چربی خون یا کلسترول که عامل پیری به شمار می رود در آنها دیده نمی شد. به طور کل سیستم ایمنی آنها به اندازه یک فرد جوان تر قوی بود.

 

 

با توجه به تحقیقات محققان, مردان دوچرخه سوار که ورزش می کردند با مردانی که ورزش نمی کردند تستسترون بالاتری داشتند.
این تحقیقات باعث شد تا محققان به اهمیت ورزش در تمام طول زندگی اشاره کنند. این یک راه حل بسیار ایده آل برای زندگی سالم و طولانی است.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

فواید ضد پیری ورزش کردن

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.