%htitle%

فواید ورزش کردن

توسط

 

ورزش علاوه بر تناسب اندام و تندرستی دارای مزایای فراوان دیگری نیز می باشد که شاید خیلی از ورزشکاران نیز با آن آشنا نباشند. در این مطلب سعی داریم که به فواید ورزش کردن بپردازیم . همراه ما باشید.

 کاهش استرس با ورزش کردن

بسیاری از افراد می پندارند که تنها خاصیت ورزش کاهش وزن و تناسب اندام می باشد اما جالب است بدانید که تنها یکی از خواص ورزش کاهش وزن و تناسب اندام می باشد. ورزش کردن علاوه بر موارد گفته شده دارای خواص دیگری نیز می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

  • بهبود پوست

به دلیل خروج سموم از بدن و افزایش جریان خون در بدن به هنگام ورزش کردن در صورتیکه مرتب انجام ورزش بپردازید پس از مدتی شاهد تاثیرات مثبتی بر روی پوست خود خواهید شد.

  • کاهش استرش

به دلیل ترشح هورمون آندروفین در بدن و احساس شادی و خوشحالی که پس از ترشح این هورمون در بدن رخ می دهد ورزش کردن باعث خوشحالی و دوری از افسردگی و آرامش خواهد شد.

  • سلامت قلب

بیماری های قلبی یکی از شایع ترین بیماری های می باشد که هر ساله منجر به مرگ تعدای زیادی از انسان ها در سرتاسر جهان می شود. ورزش کردن به دلیل کاهش فشار خون و کلسترول تاثیر بسزایی دارد. پیشنهاد می شود که در هقته پنج بار به مدت سی دقیقه به ورزش بپردازید تا شاهد تاثیرات فراوان ورزش بر بدن خود باشید.

  • بهبود کیفیت خواب
  • طبق تحقیقات انجام شده ورزش منظم باعث بهبود ۶۰ درصدی کیفیت خواب خواهد شد و بی خوابی های شب ها را از بین می برد.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

فواید ورزش کردن

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.