%htitle%

لباس مناسب آقایان در باشگاه های ورزشی

توسط

بسیاری از آقایان به لباس هایی که در باشگاه های ورزشی می پوشند اهمیت ویژه ای می دهند اما باید به این نکته توجه داشته باشند که علاوه بر زیبایی جنس و نوع آن نیز باید متناسب با ورزش و هدفی که دارند باشد. در این مطلب به لباس مناسب آقایان در باشگاه می پردازیم.

ورزش هایی مانند شنا و دوچرخه سواری در آن ها پوشیدن لباس های مخصوص واجب است اما در ورزش های هوازی باید به این نکته دقت داشته باشید که لباس هایی که انتخاب می نمایید باید در کنار راحتی خنک نیز باشند تا از راندمان شما نکاهند.

یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب لباس جنس پارچه لباس می باشد. جنسی که انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد تا در آن بدنتان خنک شود و باعث خشک شدن عرق از روی بدن شما شود تا پوستتان بتواند در آن نفش بکشد. جنس هایی همانند لایکرا, اسپندکس و پلی استر بسیار مناسب می باشند.

لباس های پنبه ای و نخی مناسب زمانی است که کمتر عرق خواهید کرد. این جنس های به دلیل نرمی و راحتی برای ورزش هایی مانند کششی و پیاده روی مناسب می باشند.

 

برای ورزش هایی که در آن به تعرق زیاد منجر می شود از پوشیدن این جنس لباس ها خودداری کنید. زیر با خیش شدن این جنس لباس ها سنگین شده و به بدنتان می چسبند.

برخی از افراد هم هستند که از پس از کار و فعالیت روزنانه با لباس هایی کار و روزنانه خود به باشگاه ورزشی می روند. اینکار بسیار اشتباه می باشد و مانع انجام حرکات ورزشی صحیح می شوند.

گردنبند و زیورآلایتی که برخی از مردان استفاده می کنند نیز توصیه نمی شود بهتر است آن ها را قبل از تمرین درون کیف خود درون کمد قرار دهید.

از لباس هایی هم استفاده کنید که مناسب سایز تن شما باشد. از پوشیدن لباس های خیلی تنگ و یا گشاد خودداری کنید.

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

لباس مناسب آقایان در باشگاه

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.