%htitle%
لباس هایی که خانم های جوان نباید بپوشند

لباس های نامناسب برای زنان جوان

توسط

انتخاب لباس یکی از مهم‌ترین مسائلی است که هر خانمی با آن درگیر است. زیرا یک انتخاب اشتباه می‌تواند شما را چاق‌تر یا لاغر‌تر و یا جوان‌تر یا مسن‌تر نشان دهد. امروز به چند نحوه‌ی پوشش می‌پردازیم که شما را مسن‌تر از سن‌تان نشان می‌دهند و باید از آنها دوری کنید. با ما باشید:

  • انتخاب کیف و کفش سر هم

 

اگر از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنید باید کیف و کفش‌تان سر هم و یک رنگ باشند همین حالا این کار را ترک کنید. این کار هم ردیف با همرنگ بودن رژلب با لاک ناخن و پوشیدن جوراب نایلون قهوه‌ای است و نوعی فاجعه در پوشش شما محسوب می‌شود. این مدل پوشش مربوط به مد زمان مادر بزرگ‌هاست و بهتر است از آن دوری کنید. در دنیای مد امروز اصلا ایرادی ندارد کیف بنفش را با کفش نقره‌ای بپوشید و از خیلی لحاظ بسیار هم عالیست.

  • پاشنه‌های کلفت کفش

 

اگر از افرادی هستید که کفش با پاشنه‌ی کوتاه و کلفت را برای راحتی بیشتر استفاده می کنید کمی در سلیقه‌تان تغییر دهید. کفش‌های مدرن و شیک و راحت نیز می‌توانید پیدا کنید.

لباس هایی که خانم های جوان نباید بپوشند

 

  • ژاکت و بلوز سر هم

 

در دنیای مد امروز سِت کردن معنایی ندارد. این هم یکی دیگر از مدهای زمان مادربزرگ‌هاست. پس در پوشش ژاکت و بلوز تضاد ایجاد کنید.

  • پوشیدن بلوزهای گشاد و بلند

 

وقتی بلوزهای گشاد و بلند مردانه روی شلوار می‌پوشید مثل این می‌ماند که سعی دارید چیزی را پنهان کنید. پس سعی کنید از بلوزی خوش فرم که تناسب هیکل شما را بهتر نشان می‌دهد استفاده کنید.

  • پوشیدن دامن تنگ ساده که به تن گشاد است

 

به اسم این دامن توجه کنید؛ دامن تنگ ساده. پس توجه کنید قالب تن‌تان باشد و قدش تا بالای زانویتان. سعی کنید بلوزتان درون دامن برود تا گودی کمرتان بهتر نشان داده شود.

لباس هایی که خانم های جوان نباید بپوشند

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.