%htitle%

لباس های بهاری و تابستانی آقایان

توسط

با فرار رسیدن فصل گرما نوبت استفاده از لباس های بهاری و تابستانی است. در این مطلب به نکاتی برای انتخاب لباس های بهاری و تابستانی آقایان می پردازیم تا از شدت گرما هوای در این فصول بکاهد.

  • از لباس هایی با جنس پنبه یا کتان استفاده نمایید. این جنس ها به دلیل خنک و سبک بودن بهترین انتخاب برای این فصول می باشند. لباس های نازک به دلیل جنسشان باعث می شوند که لباس و بدن شما کمتر بوی نامطبوع عرق بگیرید و هم چنین عرق بدن شما زودتر خشک شود که در این فصول یکی از مهم ترین نکات بهداشتی می باشد.
  • توجه به جنس پارچه نیز بسیار مهم می باشد. لباس هایی که از الیاف مصنوعی تهیه شده اند می توانند بدترین انتخاب برای این فصول باشند و حتی به پوست شما نیز ضرر برساند . استفاده از پارچه هایی با الیاف طبیعی باعث می شود که هوا به راحتی از آن عبور کند و شما گرمای کمتری را حس نمایید.

  • در فصل گرما اشعه خورشید نیز می تواند برای شما مشکل ساز شود. برای رفع این مشکل می توانید از لباس های آستین دار خنک استفاده کرده و حتی از کلاه های تابستانی نیز استفاده نمایید.
  • رنک لباس نیز تاثیر بسزایی در حس نمودن گرما و سرما دارد.
  • لباس های تیره نور خورشید را به خود جذب کرده و باعث گرم شدن می شود اما در مقابل رنگ های روشن باعث انعکاس نورخورشید می گردد و باعث می شود که شما دیرتر احساس گرما نمایید.

لباس های بهاری و تابستانی آقایان

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.