%htitle%
لباس های مناسب برای دبی

لباس های مناسب برای دبی

توسط

دبی به دلیل اینکه در حاشیه‌ی خلیج‌فارس قرار دارد و به ایران نزدیک است همواره یکی از پر‌ترافیک‌ترین مقاصد گردشگری می‌باشد. یکی از نکاتی که در سفر به این شهر باید در نظر داشته باشید پوشیدن لباس مناسب است. در مقاله‌ی امروز به لباس های مناسب برای دبی اشاره می‌کنیم.

شرایط آب و هوایی دبی

آب و هوای دبی گرم و کویری است. در تابستان دمای هوا بسیار بالا می‌رود و شرجی می‌شود. در ماه مرداد روزها دما به ۴۱ درجه‌ی سانتیگراد و شب‌ها به ۳۰ درجه‌ی سانتیگراد می‌رسد و تحمل هوا در تابستان‌های دبی به دلیل رطوبت زیاد برای بسیاری دشوار است. دبی در زمستان نیز گرم است و در ژانویه یا دی ماه که سردترین ماه سال است دما روزها به ۲۴ درجه‌ی سانتیگراد و شب‌ها به ۱۴ درجه‌ی سانتیگراد می‌رسد.

 

لباس های مناسب برای دبی

دبی بخشی از یک کشور مسلمان است و هنجارهای فرهنگی خاص خود را دارد. بومی‌های این کشور به شکل سنتی لباس می‌پوشند. زنان سر خود را می‌پوشانند و لباس‌های بلند می‌پوشند تا فقط قسمت کمی از بدن‌شان پیدا باشد.
چه لباسی بپوشیم؟ چه لباسی نپوشیم؟
۱- بر اساس قانون باید تمام بدن شما از شانه ها تا زانو پوشیده باشد. از پوشیدن لباس‌های تنگ و بدن‌نما در اماکن عمومی پرهیز کنید.
۲- اگر قصد رفتن به اماکن مذهبی دارید یک شال با خود داشته باشید تا شانه‌ها و سر خود را بتوانید بپوشانید.
۳- بهتر است آقایان دکمه‌ی پیراهن خود را زیاد باز نگذارند. پوشیدن مایو در خارج از فضای استخر و یا ساحل مناسب نیست.
۴- برای ورزش کردن از شلوار ورزشی و تی‌شرت استفاده کنید.
۵- اگر می‌خواهید دامن بپوشید می‌توانید زیر آن لگ بپوشید اما در نظر داشته باشید که پوشیدن لگ به تنهایی در دبی مناسب نیست.
۶- قبل از ترک استخر و ساحل بر روی مایو و لباس شنای خود حتما لباس مناسب بپوشید.

 

لباس های مناسب برای دبی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.