%htitle%
لباس های مورد نیاز برای سفر به شمال

لباس های مورد نیاز برای سفر به شمال

توسط

خیلی از شما حتما می‌دانید که انتخاب لباس مناسب سفر اهمیت بسیاری دارد. در این مقاله می‌خواهیم به لباس های مورد نیاز برای سفر به شمال که نیاز دارید اشاره کنیم. با ما باشید:

۱- شلوار جین

در سفر امکان شستشو و اتو کردن لباس بسیار کم است پس باید لباس‌هایی انتخاب کنید که نیازی به اتو کردن نداشته باشند و اگر کمی کثیف شدند کثیفی را خیلی نشان ندهند. جین برای حل این مسائل گزینه‌ی خوبی است که هم در فصل‌های سرد و هم در فصل‌های گرم کاربرد دارد.

۲- کت و کاپشن

شهرهای شمالی ایران دارای آب و هوای متنوعی هستند. اگر می‌خواهید در جنگل و کوهستان‌های شمالی کمپینگ داشته باشید پس حتما یک کاپشن و بادگیر همراه‌تان باشد. این لباس‌ها در کنار دریا بخصوص در شب‌ها و ایام سرد سال کاربرد دارند.

۳- کفش راحت

اگر قصد پیاده‌روی و گشت و گذار و کوهنوردی در دل طبیعت را دارید پس به فکر یک جفت کفش راحت باشید. اگر سفرتان کاری نیست پوشیدن یک کتانی ورزشی انتخاب خوبی است. بردن یک دمپایی برای رفتن کنار ساحل به شما توصیه می‌شود تا کفش‌تان خیس نگردد.

۴- شال و روسری بلند

شال و روسری بلند سر و گردن شما را در برابر آفتاب شدید محافظت می‌کند و در سرما نیز از ورود هوای سرد به داخل ریه جلوگیری می‌کند. در کوه و دشت می‌توانید از روسری به عنوان وسیله‌ای برای نگهداری وسایل سفر نیز استفاده کنید.

۵- کلاه و عینک آفتابی

چه در کنار ساحل و چه در دل جنگل عینک آفتابی از چشم‌های شما در برابر اشعه‌ی مضر نور خورشید محافظت می‌کند. با توجه به منطقه‌ای که به آن سفر می‌کنید کلاه‌آفتابی و کلاه بافتنی نیز به کارتان می‌آید. پس حتما به همراه داشته باشید.

لباس های مورد نیاز برای سفر به شمال

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.