%htitle%
مدل های مختلف گوشواره زنانه

مدل های مختلف گوشواره زنانه

توسط

شاید باورش برای‌تان سخت باشد اما در جریان باشید مدل گوشواره‌ی خانم‌ها بخشی از شخصیت‌شان را نشان می‌دهد. در مقاله‌ی امروز در مورد مدل گوشواره‌ها و رازهایی که در مورد شخصیت شما به نمایش می‌گذارند می‌خوانید.

گوشواره‌های حلقه‌ای

اگر از جمله خانم‌هایی هستید که بسیار اهل مهمانی‌اید پس از این مدل گوشواره حتما در زیورآلات خود دارید. این گوشواره یکی از قدیمی‌ترین شکل‌های گوشواره است و به شما ظاهری پر شر و شور می‌دهد.

گوشواره‌ی جواهر و سنگ

این گوشواره‌ها را معمولا کسانی می‌اندازند که به اصالت بسیار اهمیت می‌دهند. کیفیت زندگی برای این افراد بسیار مهم است.

گوشواره‌ی آویزدار

این مدل مختص زنان ماجراجوست. زنانی که در یک جمع شلوغ بسیار به چشم می آیند و البته این انتخاب نیز به همین دلیل می‌باشد.

گوشواره‌ی میخی

زنانی که می‌خواهند روی مسائل مهم‌تر زندگی تمرکز کنند به سراغ این مدل می‌روند. اصولا انتخاب زنانی است که به دنبال جلب توجه و جزئیات دست و پاگیر نیستند.

گوشواره‌های بلند و لوستری

این مدل نشان دهنده‌ی رسمی بودن جایی است که شما به آنجا می روید. معمولا ستاره‌های حاضر در فرش قرمز از این مدل گوشواره استفاده می‌کنند. این گوشواره اعتماد به نفس بالای شما را نشان می‌دهد. الیزابت تیلور از این مدل گوشواره بسیار استفاده می‌کرد.

گوشواره‌ی مروارید

اگر می‌خواهید ظاهر یک دختر معصوم با روحی بزرگ را داشته باشید به سراغ این گوشواره بروید. مروارید‌ها همیشه مد هستند و نشان دهنده‌ی پاکی و بی گناهی‌اند.

گوشواره‌ای که تمام گوش را می‌پوشاند

این مدل گوشواره‌ها بسیار مد روز و متفاوتند. حسی از شیطنت و دست‌نیافتنی بودن را القا می‌کنند. برخی از این گوشواره‌ها به گوشواره‌های کلیپسی معروف‌اند. اگر گوش‌تان سوراخ ندارد می‌توانید از این مدل استفاده کنید.

مدل های مختلف گوشواره زنانه

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.