%htitle%

مزایای ورزش در خانه

توسط

در دنیای مدرن بسیاری از افراد فرصت فعالیت بدنی و ورزش کردن را ندارند. خبر خوب برای این دسته از افراد این است که با ۵ روز در هفته روزی ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی در خانه می‌توانید جای ورزش کردن را پر کرده باشید. با این کار دیگر نه نیاز دارید به کلاس‌های سنگین بدن‌سازی بروید و نه پیاده‌روی های طولانی مدت انجام دهید. در این مطلب به مزایای ورزش در خانه می پردازیم.

اهمیت دادن به خودمان

در دنیای مدرن بیشتر افراد در حالت بی‌تحرکی هستند. یعنی یا پشت کامپیوتر هستند و یا در حال تماشای تلویزیون. باید سعی کنید به ماهیچه‌ها تکان دهید و تحرک داشته باشید. بیشتر خانم‌هایی که به نظافت خانه اهمیت می‌دهند و بسیار به خانه‌شان رسیدگی می‌کنند تناسب اندام دارند. تحرک حین کارهای منزل باعث این مسئله است. فعالیت‌های روزمره هم ضربان قلب را بالا می‌برد و هم باعث عرق ریختن می‌گردد علاوه بر این به تحرک ماهیچه‌ها نیز کمک می‌کند و مغز را نیز به فعالیت وا می‌دارد. پس اگر وقت رفتن به کلاس‌های ورزشی را ندارید به خانه‌داری بپردازید. آقایان هم می‌توانید به این صورت ورزش کنید، خانه داری تنها یک کار زنانه نیست.

راهی برای کاهش استرس و تولید اندروفین

تحرک باعث ترشح هورمون ضد استرس اندروفین می‌شود. چیزی که در دنیای پر مشغله و پر استرس امروز به آن نیاز داریم. باید مراقب خودمان باشیم. کسانی که به رژیم غذایی خود اهمیت می‌دهند و فعالیت بدنی دارند تغییرات مثبتی را در زندگی خود ایجاد می‌کنند. ورزش و کلاس‌های ورزشی باعث معاشرت و تعامل اجتماعی نیز می‌گردند و حضور در جمع انگیزه‌ی بیشتری برای تناسب اندام و کاهش وزن به شما می‌دهد. همه‌ی اینها بسیار خوب است. ولی اگر امکان رفتن به کلاس را ندارید می‌توانید از کارهای خانه کمک بگیرید. با این کار هم خانه‌ی تمیزتری دارید و هم ورزش کرده‌اید.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

مزایای ورزش در خانه

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.