%htitle%
ست کردن لباس های سفید

نحوه ست کردن لباس های سفید

توسط

یکی از رنگ‌هایی که در فصل گرما و سرما در لباس‌ها بسیار استفاده می‌شود رنگ سفید است. شما می‌توانید سر تا پا سفید بپوشید یا آن را با هر رنگی ترکیب کنید. اگر اصول پوشیدن لباس سفید را بدانید ترکیب‌های خوبی می‌توانید با آن بسازید. در مقاله‌ی امروز نحوه‌ی ست کردن لباس های سفید را برای‌تان شرح می‌دهیم:

انتخاب رنگ و بافت مناسب

۱-در فصول سرد سال از پارچه‌های پشمی و کشمیر سفید رنگ استفاده کنید. می‌توانید یک کت گرم سفید بپوشید. ژاکت‌ها و شلوارهای سفید جین نیز مناسب فصل زمستان هستند. پارچه‌های دیگری که مناسب فصل زمستان هستند عبارتند از : چرم، پشم و خز

۲-از پارچه‌های نخی و کتان برای ماه‌های گرم سال استفاده کنید. تابستان بهترین وقت برای پوشیدن لباس‌های سفید است. شلوار جین سفید، پیراهن و دامن سفید با تابش نور خورشید به شما درخشندگی خاصی می‌دهند. شما می‌توانید از بلیزر نخی یا کتان سفید نیز در فصل‌های گرم سال استفاده کنید. سعی کنید لباس‌هایتان چندان تنگ نباشد. از لباس‌های آزاد استفاده کنید.

 

تیپ سر تا پا سفید

پوشیدن پیراهن و دامن و کفش سفید اصلا اشتباه نیست اما سعی کنید از جنس پارچه‌های مختلف در آنها استفاده کنید تا به ظاهرتان جذابیت بیشتری بدهد. مثلا می‌توانید یک کت چرم و یک شلوار کتان سفید را در کنار هم استفاده کنید. این کار باعث می‌شود لباس‌های شما مجزا به چشم بیایند و تیپ شما را از یکنواختی در آورند.

از لباس‌هایی با طرح‌های ساده و رنگی استفاده کنید

اگر تمایل ندارید سرتا پا سفید بپوشید می‌توانید از سفید طرح‌دار استفاده کنید. مثلا از یک پیراهن سفید با طرح سنتی استفاده کنید. درست است که پیراهن شما سفید است ولی طرح‌های رنگی رویش به آن رنگ و لعاب داده است.

 

ست کردن لباس های سفید

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.