%htitle%

نوشیدنی چربی سوز شکم و پهلو

توسط

یکی از سخترین کارها آب کردن چربی های شکم و پهلو است. برای خلاصی از چربی ها حتما رژیم های گوناگون و ورزش های متعدد انجام داده اید. از تلاش دست نکشید ! با استفاده از این نوشیدنی که چربی سوز شکم و پهلو است حتما می توانید با چربی های نا خوش آیند شکم خود خداحافظی کنید.

دستور العمل نوشیدنی چربی سوز شکم و پهلو را برایتان اراِیه خواهیم داد:مواد لازم :
½ لیوان آب
۱ قاشق غذاخوری آب آلویه ورای تازه
۱ خیار (برش خورده)
۱ قاشق غذاخوری زنجبیل تازه ی رنده شده
۱ لیمو (برش خورده )
یک دسته گل گشنیز (یا جعفری )

طرز تهیه نوشیدنی

۱٫ کلیه مواد را در یک کاسه بریزید و یک شب اجازه دهید بماند و به خورد هم رود.
۲٫ روز بعد نوشیدنی حاضر است.

چرا این نوشیدنی تاثیر مثبتی روی کاهش چربی شکم دارد؟
مواد موجود در این نوشیدنی بسیار سم زدا و برای آب کردن چربی اطراف شکم کار آمد است. خیار یکی از کاهنده های چربی دور شکم است. خیار مملو از فیبر و بسیار کم کالری است (یک عدد خیار ۴۵ کالری) و همچنین دارای آب بسیار زیاد است.
جعفری یا گشنیز که در این نوشیدنی هستند هر دو بسیار کم کالری است . به اضافه این که بسیار غنی از آنتی اکسیدان ها است و به ماندن آب در بدن کمک می کند . از بروز نفخ و دردهای شکمی جلوگیری می کنند.
زنجبیل هم برای آب کردن چربی ها بسیار کمک می کند. میزان سوخت و ساز را افزایش می دهد. از بروز مشکل یبوست نیز جلوگیری می کند.
آب لیمو باعث خروج سمومی که در بدن هستند می شوند و خودش یک چربی سوز بسیار قوی است.
آب آلویه ورا بسیار برای کاهش وزن لازم است. حاوی آنتی اکسیدان است و این ماده رشد رادیکال آزاد را بسیار به تاخیر می اندازد. التهابات رانیز تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.
آیا درست کردن نوشیدین چربی سوز شکم و پهلوبسیار راحت نیست؟ قبل از خواب آن را بنوشید و بعد به رخت خواب بروید و شاهد نتایج آن باشید.

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

چربی سوز شکم و پهلو

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.