%htitle%

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم وشیک

توسط

کمد لباس جایی است که شما لباس های را درآن قرار می دهید تا درزمان مناسب ازآن استفاده کنید اگراین کمد مرتب و شیک دسته بندی شده باشد مشکلی برای پیداکردن لباس و ست کردن آن نخواهید داشت بنابراین این یک نیازمبرم برای هرخانم ویا آقای خوش لباسی است که حتما یک کمد شیک ومرتب داشته باشد اما چطور چنین کمدی داشته باشیم:

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم وشیک

ساختن اساس کمد

روشهای مختلفی برای ساختن اساس کمد وجود دارد براساس فصل و یا رنگ و یا بلندی که مابه شما توصیه میکنیم براساس کلیدی بودن لباستان آن رامرتب کنید یعنی مانتویی که بیشترازهمه به آن احتیاج دارید دردسرس قرار دهید ولباس های دیگررا با آن هماهنگ می کنید درنزدیکی آن قراردهید وبه همین ترتیب پیش بروید.

تکنیک یکی داخل یکی خارج

این روش کمک می کند تا کمد لباس شما به مرورزمان از چیزهای مختلف انبارنشود دراین روش هرگاه لباس جدیدی تهیه کردید یک لباس که کمتر استفاده میکنید یا دیگر قدیمی شده ببخشید و یا استفاده دیگری کنید.

برنامه منظم برای مرتب کردن

شما باید برنامه منظمی برای مرتب کردن کمد لباس و حذف لباسهای بدون استفاده و کهنه درفصول مختلف سال داشته باشید هرچه لباس های شما بیشتر باشد این کار باید درفواصل زمان کمتری انجام بگیرد.

جای مشخص برای هرلباس

سعی کنید برای هرلباس کیف و یا کفش جای مشخصی درنظر بگیرید و بعد ازهر بار استفاده آن رابه جای قبلی خود بازگردانید به این ترتیب سرعت شما درپیدا کردن لباسها به طرز چشم گیری افزایش می یابد.

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

 

نکاتی برای داشتن کمد لباس منظم وشیک

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.