%htitle%
انتخاب رنگ عینک آفتابی

نکاتی در مورد انتخاب رنگ عینک آفتابی

توسط

استفاده از عینک آفتابی برای محافظت از چشم ضروری است. عینک‌های آفتابی علاوه بر انجام دادن این وظیفه به عنوان یک اکسسوری نیز در کامل کردن استایل به کار می‌روند و به همین دلیل باید در انتخاب‌شان نکاتی را رعایت کرد. امروز به نکاتی در مورد انتخاب رنگ عینک آفتابی می‌پردازیم:

انتخاب رنگ عینک آفتابی:

بسیاری از ما فکر می‌کنیم در هماهنگ کردن عینک با لباس باید به سراغ رنگی برویم که در لباس‌هایمان از آن استفاده کرده‌ایم. اما این روش درستی نمی‌باشد. به این نکته‌ها دقت کنید:

  • رنگ عینک آفتابی باید متفاوت با رنگ لباس‌تان باشد تا استایل‌تان کسل‌کننده و یکنواخت نباشد.
  • می‌توانید عینک را با آکسسوری‌های خود هماهنگ کنید. این روش یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین روش‌هاست. علاوه بر این که ترکیب جذابی می سازد ارزان‌تر از هماهنگ کردن عینک با یک قطعه بزرگ از لباس شماست.
  • رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای و سرمه‌ای رنگ‌هایی هستند که با اکثر لباس‌ها هماهنگ می‌شوند. اما سعی کنید در فصل تابستان و با لباس‌های روشن از رنگ‌های روشن‌تر مثل صورتی پودری، آبی روشن و طوسی استفاده کنید تا تحول بزرگی را در استایل‌تان ایجاد کنید.

از عینک‌های آفتابی با چندین رنگ استفاده کنید:

عینک‌هایی که در ساختارشان از چندین رنگ استفاده شده دست شما را برای انتخاب لباس باز می‌گذارند. مثلا عینک‌های آفتابی لاک‌پشتی که چندین رنگ را در ترکیب خود دارند با اکثر لباس‌ها ست می‌شوند. داشتن دو مدل از این عینک‌ها ایده‌ی خوبی است. در فصل‌های گرم از نوع روشن آنها و در فصل‌های سرد از نوع تیره‌ی آنها می‌توانید استفاده کنید.

جنس عینک آفتابی:

عینک‌های آفتابی جنس‌های مختلفی دارند از جمله فلزی، پلاستیکی، کائوچویی و … عینک آفتابی فلزی برای تیپ رسمی و اداری مناسب است. در یک استایل غیر‌رسمی و اسپرت می توانید از عینک کائوچویی و پلاستیکی استفاده کنید، عینک‌های شیشه رنگی و آینه‌ای با تیپ‌های اسپرت هماهنگی دارند.

عینک طرح دار:

از عینک‌های طرح‌دار استفاده کنید و لباسی با رنگ زمینه‌ی عینک هماهنگ کنید و بپوشید. توجه کنید اگر طرح لباس‌تان با طرح عینک یکی است می‌توانید به رنگ زمینه توجهی نکنید.

 

نکاتی در مورد انتخاب رنگ عینک آفتابی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.