%htitle%
خرید ساعت مچی

نکاتی در مورد خرید ساعت مچی

توسط

ساعت مچی یکی از اکسسوارهایی است که تیپ شما را کامل می‌کند. برای انتخاب و خرید ساعت مچی باید به نکاتی دقت کرد که امروز آنها را با شما در میان می‌گذاریم:

ساعت مچی مناسب برای مچ‌های لاغر و باریک

اریکا ردگریو از متخصصان این صنعت اعتقاد دارد: «مردانی که اندام ظریفی دارند و به تبع آن مچ دست‌شان باریک‌تر از معمول است، ساعت‌های بزرگ ظاهرشان را به هم می‌ریزد. این نوع ساعت‌ها بر دست این‌گونه افراد بزرگ‌تر از حد نرمال به چشم می‌آید و منظره‌ی ناخوشاندی ایجاد می‌کنند.»

او اعتقاد دارد که ساعت باید با اندام شما هماهنگ باشد. او هم‌چنین مطرح می‌کند که نباید سبک‌هایی را انتخاب کنید که متمایل به مدل‌های زنانه یا بچه‌گانه باشند. ساعتی را بخرید که جلوه‌ی مردانه دارد اما در ابعاد کوچکتری است.

ساعت مچی مناسب برای مچ ‌های نسبتا باریک و لاغر

برای افرادی که مچ دست‌شان بزرگتر از دسته‌ی قبل است اما نه به اندازه‌ی افراد قوی هیکل، اریکا پیشنهاد می‌کند بند ساعت را مثل قبل انتخاب کنند اما سایز صفحه‌ی ساعت را ارتقا دهند. عرض ۳۸ تا ۴۰ میلی‌متر ایده‌آل است و دقت داشته باشید اندازه‌ی بند ساعت از ۷-۸ میلی‌متر بیشتر نشود. بندهای چرمی و پلاستیکی با ساعت‌های کوچک‌تر هماهنگ‌تر هستند و تناسب خوبی با صفحه‌ی ساعت به وجود می‌آورند.

ساعت مچی مناسب برای مچ‌های متوسط

مچ اندازه‌ی متوسط باز هم مناسب ساعت‌های درشت و غول‌پیکر نیست. اریکا معتقد است ۴۰ میلی‌متر برای قطر ساعت‌تان مناسب است. می‌توانید از بندهای فلزی هم برای ساعت‌تان استفاده کنید.

ساعت مچی مناسب برای مچ‌های پهن

بسیاری از افرادی که مچ پهن دارند گمان می‌کنند باید بزرگترین ساعت‌های بازار را بخرند. اریکا بیان می‌کند که اندازه‌ی بزرگتر لزوما استایل فرد را بهتر نمی‌کند. بهتر است به سراغ ساعت‌هایی با قطر ۴۲ میلی‌متر بروید. این اندازه هم فضای کافی برای نمایش اطلاعات اضافه به شما می‌دهد و حد ریسک بد تیپی را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

 

نکاتی در مورد خرید ساعت مچی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.