%htitle%
نکاتی در مورد خرید لباس ورزشی

نکاتی در مورد خرید لباس ورزشی

توسط

امروز به سراغ نکته‌های ضروری در خرید لباس ورزشی می‌رویم. با ما همراه باشید.

برای انتخاب یک لباس مناسب باید به نوع ورزشی که می‌خواهید انجام دهید توجه داشته باشید. برای دویدن و ورزش‌های سرعتی از لباس‌های ورزشی چسبان استفاده کنید زیرا لباس گشاد مانع حرکت‌تان می‌شود و یا ممکن است بین دست و پایتان گیر کند و خطرناک باشد.

  • جنس لباس

لباس ورزشی نباید صد در صد نخ باشد.لباس‌های معروف به درای فیت (Dri Fit) که جنس‌شان طوری طراحی شده تا به سلول‌های پوست اجازه‌ی نفس کشیدن بدهند برای ورزش مناسب‌اند. لباس‌های معمولی مانع تعریق مناسب می‌شوند و باعث ایجاد ناراحتی می‌گردند.

  • هد بند

یکی از لوازمی است که بسیاری آن را جدی نمی‌گیرند. قرار دادن هدبند روی خط رویش موها مانع چکیدن دانه‌های عرق بر روی صورت می‌شوند و احساس بهتری هنگام ورزش خواهید داشت.

  • آستین

تاپ ورزشی بسیار راحت‌تر از بلوز آستین بلند است. با پوشیدن تاپ هم راحت‌تر حرکت می‌کنید و هم عرق بدنتان گیر ‌افتد. اگر مجبور شدید بلوز آستین بلند بپوشید طوری باشد که آستینش بیش از حد بلند نباشد.

  • رنگ سیاه

مشکی بهترین انتخاب است زیرا شما را لاغرتر و جذاب‌تر نشان می‌دهد.

  • کفش مناسب

اگر برای دویدن یا ورزش‌های پرتحرک به دنبال کفش هستید به سراغ کفش رانینگ بروید، برای ورزش‌های ساده‌تر از کفش‌های ترینینگ استفاده کنید و برای کوهنوردی از کفش‌های سنگین که از عضلات پا بیشتر حمایت می‌کنند.

نکاتی در مورد خرید لباس ورزشی

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.