%htitle%
نکاتی در مورد خرید کفش

نکاتی در مورد خرید کفش

توسط

حتما شنیده‌اید که می‌گویند پا قلب دوم انسان است. همین جمله اهمیت پا و کفشی مناسب آن را نشان می‌دهد. شما در طول شبانه‌روز ساعت‌های بسیاری را با کفش سپری می‌کنید و اگر کفش‌تان مناسب پای‌تان نباشد، باعث درد و فشار به آن می‌شود و کل بدن‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. پس با ما همراه باشید تا شما را با روش‌های مناسب خریدن کفش آشنا کنیم:

  • روش انگشت شست

در هنگام خرید دقت داشت باشید که بین انگشت بزرگ پا و نوک کفش به اندازه‌ی یک انگشت شست فضای خالی وجود داشته باشد تا انگشتان به راحتی حرکت کنند. برای اطمینان از این مسئله انگشت شست دست‌تان را در قسمت پاشنه‌ی کفش فرو کنید و اگر این فاصله وجود نداشت آن کفش را نخرید.

نکاتی در مورد خرید کفش

  • روش چهار بعد از ظهر

شاید شنیده باشید سایز پا تغییر می کند؛ بله درست است. سایز پا صبح‌ها کمترین و عصر‌ها بیشترین مقدار خود را دارد. بنابراین سعی کنید در ساعات بعد از ظهر که پای‌تان در بزرگترین سایز خود است کفش‌تان را بخرید تا برای‌تان کوچک نباشد.

  • روش دو و نیم سانتی

این روش مخصوص کفش‌های پاشنه بلند است. در هنگام خرید باید بتوانید پاشنه‌ی پا را از کفی داخل کفش دو و نیم سانت بالا بیاورید بدون اینکه تمام پا از کفش خارج شود. اگر نتوانستید این کار را بکنید کفش حتما پای‌تان را خواهد زد.

نکاتی در مورد خرید کفش

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

 

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.