%htitle%

پاک کردن لکه شمع از لباس

توسط

شمع یکی از وسایل تزیینی است که در مراسم های مختلف مانند مهمانی ها و عروسی ها از آن برای زیبایی استفاده می نمایند. ممکن است در این مراسم بر حسب تصادف مفداری از پارافین شمع بر روی لباس های شما بریزد و لک آن باقی بماند. نگران پاک کردن لکه شمع نباشد. با راه کارهایی که در ادامه به شما خواهیم گفت می توانید به راحتی  به پاک کردن لکه شمع بپردازید.

  • پارافین با گذشت زمان خنک می شود و به شکل جامد در می آید. بنابراین به هنگام  ریختن پارافین هنگامیکه داغ است دست به آن نزنید و بگذارید خنک شود.
  • با استفاده از یک قاشق و یا یک چاقوی کند پارافین جامد شده را به آرامی از لباس خود جدا نمایید.
  • حالا نوبت داغ کردن محل لکه است. برای جلوگیری از صدمه دیدن لباس می توانید یک دستمال یا یک کاغد را بر روی محل لکه قرار داده سپس اتو را بر روی درجه حرارت ملایم قرار داده و آن را بر روی محل لکه قرار دهید تا پارافین موجود از روی لباس حالت مایع پیدا کرده تا بتوان به راحتی از روی لباس جدا نمود.

 

  • مرحله آخر شستشوی لباس است. همانند لباس های دیگر لباس خود را درون ماشین لباسشویی قرار داده و به شستشوی عادی آن بپردازید.
  • لباس را برای خشک شدن در محیط باز قرار دهید تا پس از خشک شدن شاهد از بین رفتن محل لکه باشید. در صورتیکه محل لکه از بین نرفته باشد مجددا مراحل حرارت دهی را تکرار نمایید تا لکه ها از بین برود.

 

برای عزیزانی که از طریق مجله اینترنتی زودشور با خدمات خشکشویی آنلاین آشنا می شوند کد تخفیف mag20shoor در نظر گرفته شده است که می توانید در هنگام ثبت سفارش از این کد استفاده نموده و از ۲۰ درصد تخفیف برای خدمات خشکشویی بهره مند شوید.

پاک کردن لکه شمع از لباس

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.