%htitle%
چه لباس هایی را تا و کدام را آویزان نماییم

چه لباس هایی را تا و کدام را آویزان نماییم

توسط

شاید تا به امروز دقت نکرده باشید که آویزان کردن یرخی از لباس ها باعث از بین رفتن فرم آن ها خواهد شد. در این مقاله به شما خواهیم آموخت چه لباس هایی را تا و کدام را آویزان نماییم.

همراه ما باشید.

شلوارهای مردانه و زنانه : بهترین راه برای جلوگیری از چروک شدن شلوارها آویزان کردن آن ها به جارختی می باشد. می توانید شلوارها را از کمر وبه کمک کلیپس های مخصوص بر روی جارختی آویزان نمایید.

کت, جلیقه و پالتو ها به دلیل نوع دوخت آن ها حتما باید بر روی جا رختی قرار گرفته و از تا کردن آن ها خودداری نمود. کت از لباس هایی می باشد که بسیار برای آقایان استفاده می شود به همین دلیل در کمد های خود جای مخصوصی را برای آن حتما در نظر بگیرید.

مانتو, روپوش ها باید تحت هر شرایطی به صورت قایم بر روی جالباسی آویزان نمود تا فرم خود را از دست ندهند.

پلیور و بافت ها به این دلیل که بعد از آویزان کردن کش آمده و فرم خود را از دست می دهند باید از آویزان کردن آن ها خودداری نمود و آن ها را تا کرد.

تیشرت ها را هم باید بر خلاف انتظار تا نمود به این دلیل که آویزان کردن آن باید ایجاد خط هایی بر روی سرشانه شده و فرم خود را از دست خواهند داد.

پیراهن ها مردانه و زنانه را نیز اکیدا پیشنهاد می کنیم  که بر روی جارختی آویزان نمایید. اتو کشیده و صاف بودن لباس های شما تاثیر بسزایی در شیک پوشی شما خواهد داشت.

شلوارهای صخیم و کلفت را نیز باید بر خلاف شلوارهای نازک تا کرده و در کمد لباس قرار داد.

 

چه لباس هایی را تا و کدام را آویزان نماییم

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.