%htitle%
لباس بهاری و تابستانی زنانه

۳ طرح لباس بهاری و تابستانی زنانه

توسط

با فرارسیدن فصل بهار و تابستان موقع پوشیدن لباس های بهاری شاد و زیبا می باشد. در این مطلب به معرفی ۳ طرح لباس بهاری و تابستانی زنانه می پردازیم که می توانید از آن ها برای شیک پوشی و زیبایی در بهار استفاده نمایید.
طرح های راه راه:
طرح راه راه سفید و مشکلی که به عنوان یک استایل فرانسوی شناخته می شود یکی از بهترین طرح های راه راه می باشد که نمی توان به سادگی از کنار آن رد شد. پوشیدن لباس های راه راه را به شما عزیران اکیدا توصیه می نماییم. طرح راه راه سفید و آبی نیز یکی دیگر از طرح های پرطرفدار راه راه می باشد که بر روی پیراهن و مانتوهای بهاری بسیار پر کابرد است.
لباس های گلدار:

یکی دیگر از طرح های بهاری و تابستانی لباس های گلدار می باشد که هم می توانید از لباس هایی با این طرح در مهمانی های کوچک و پوشش روزمره خود استفاده نمایید. در هنگام ست کردن آن ها توجه نمایید که با لباس های ساده پوشیده شود تا طرح آن ها زیبا تر نمایش داده شود.

طرح های خال خالی:

از زیباترین طرح های خال خالی می توان به طرح سفید و مشکلی اشاره کرد این ترکیب رنگ هنوز هم جزو پر طرفدارترین ترکیب ها به شمار می رود. از رنگ هایی که در کنار طرح خال خالی سفید و سیاه می توان استفاده کرد می توان به رنگ های زرد, قرمز و آبی روشن اشاره کرد.
طرح های خال خالی را می توانید به راحتی در کنار دامن و شلوار جین و از کفش های خال خالی نیز با پیراهن و شلوار جین استفاده نمایید.

 

۳ طرح لباس بهاری و تابستانی زنانه

خدمات خشکویی آنلاین را با زودشور تجربه نمایید.

صاف و اتو کشیده باشید.

دانلود اپلیکیش های Android و IOS

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.